Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lennétek a helyemben?

Lennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, Debreceni. Felmondtam a munkahelyemen, ezért most nincs is munkám sem. Egy kis szobát bérlek, ahol nem egyedül vagyok... Van egy 43 éves apám,ki alkoholista gyerekkorom óta. Anyám rákkal küzd. De egyikkel sem tartom a kapcsolatot. És hogy miért? Azért mert 10 évesen egy lakásotthonban nőttem fel, ahová még látogatni sem jöttek el. Van egy macskám,és egy tesóm is... Van egy csomó kérdés és gond a fejemben, keresem a munkát, de nem találok,és ha mégis,akkor nem írnak vissza, vagy férfit keresnek... Voltatok már így?

2015. nov. 20. 04:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amiatt hadd ne sajnáljuk már, hogy felmondtàl anélkül, hogy kerestél volna mást helyette
2015. nov. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

miert mondtal fel?


a semmire?

2015. nov. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem,nem lennék a helyedben, mert nem szertnék ennyire ostoba lenni!
2015. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is egyszer felmondtam a semmire, 4 év után sikerült munkát találni (közben is volt, épitkezéseken) ugyh. drukkolok, hogy neked hamarébb sikerüljön :)
2015. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 év után? Itt a Dunántúlon 1 napba telik újat találni. Szar lehet Debrecenben.
2015. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy csak neked van ennyire keserű életed? Sokunknak volt, van és lesznek még akkor rosszabb helyzetben élnek mint te.

De ahogy mondani szokták, "mindenki a saját sorsának kovácsa"

Azt, hogy te felmondtál úgy, hogy nem volt új állás, az a te butaságod, és magadat hibáztathatod.

Nem lennék a helyedben mert egyenlőre életképtelennek tűnsz.

2015. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem lennék így és nem is voltam így. Általában végiggondolom a tetteim következményeit. Főleg, ha nagyobb dologra szánom el magamat. A felmondás pont egy nagy dolog.


Semmi olyan végzettséged nincs amivel el tudnál helyezkedni? Vagy ha nincs, akkor menj el egy gyárba vagy tescoba dolgozni. Mind a kettő van mindenhol.

2015. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon nehéz munkát találni és most bocsánat, de kicsit megmosolyogtam a 7-es válaszolót, már majdnem fél éve gyárakban próbálok elhelyezkedni sikertelenül, vagy nincs felvétel, vagy férfiakat vesznek fel, akik az adott területen szakemberek. Tesco, meg hasonló kb. 40 km-re van tőlünk legközelebb és ott is akkora a munkanélküliség, hogy hiába jelentkeztem többször is, helyieket vesznek fel.

Annak idején elég szerencsétlenül választottan iskolát, aztán évekig nem sikerült elhelyezkednem a végzettségemmel, mert gyakorlatlanul sehova nem kellettem, most meg már pláne nem.


Most valami külföldi munkákat keresek, bár elég gyatra a nyelvtudásom, ami elég nagy hátrány, ezért itthon próbálom fejlesztgetni (tanfolyamot nem támogatják, pénzem nincs rá). Szerencsére régebben a suliban tanultam valamennyi angolt, tehát legalább nem nulláról indulok. De abban is gondolkozok, hogy szoktak hirdetni dunántúli munkákat ingyen szállással, ha az idén nem sikerül semmi jobb, januártól valami ilyet próbálok keresni.


Nekem valamivel jobb a kapcsolatom a szüleimmel, bár nálunk is vannak konfliktusok. Viszont van egy családi gazdaság, abban szoktam segíteni, de hát az elég keveset hoz, mindenképp jó lenne valami munka.

2015. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


Amúgy én is a Dunántúlon lakok. Azért írtam a gyárat és teco-t mert ezekre a helyekre általában mindig keresnek munkaerőt.

2015. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jó nem a legjobb oldal a jooble-n, de csak Közép-Dunántúlra 303 db operátor állást dobott ki.
2015. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!