Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire jó úgy élni, hogy...

Mennyire jó úgy élni, hogy nincsenek korlátok? Hatalmas a bevételed, tehát fiatal korod óta dolgozni már nem kellene egész életedben soha.

Figyelt kérdés

Tegyünk fel nagyon sok pénz van, bármit, bárhova el tudnál menni.


Azt csinálsz amit akarsz, az egész életed csak abból áll, hogy szórakozol.


Bármit csinálhatnál, luxusban élnél, tehát nincs probléma semmi.


Ezt az életet is meg lehet unni vagy belefáradni?



2015. nov. 20. 19:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy az embernek már nincs is célja az életébe.
2015. nov. 20. 19:25
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Így nincs semmi kihívás az életben. Ugyanaz a monotonitás. Egy idő után ráunnék mindenre, már megtapasztaltam mindent, kipróbáltam mindent, semmiben nem találnám már az örömöt. Szerintem értelmetlenné válna az élet.

Szóval én inkább élek átlagosan, de "izgalmas" életet, mint mindenem meglegyen.

2015. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor a legjobb átlagosan élni?
2015. nov. 20. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Megunni?! Mégis mit, hogy bármit kipróbálhatsz, bárhova elmehetsz? Hogy lehetne már ezt megunni?
2015. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Az van, hogy az élet nem csak a pénzről szól. Szóval aki egy kicsit a dolgok mögé tud látni, az talál célt az életében az anyagiasságon túl is, csak neki legalább nem kell közben azon görcsölnie, mit egyen holnap.
2015. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha olyan mérhetetlenül sok pénzem lenne, beutaznám az egész világot. Biztos, hogy nem tudnám megunni :3
2015. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Ott sem feltétlenül kell arról szóljon az életed hogy semmit nem dolgozol csak létezel.


Alapíthatsz céget, szervezetet, segély szervezetet, verseny csapatot...De még ha konkrétan semmit nem csinálsz, akkor is el lehet tölteni az időt hasznosan :D

2015. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Mindent meg lehet unni.


Amugy korlatok mindig vannak.


A penz onmagaban nem tesz boldogga, csak a csorok gondoljak hogy igen.

2015. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Korlatok mindig vannak!


Mindenkinek meg van a lehetösege egy ilyen eletszinvonalat elerni.


Ami a nehezebb, ezt a szinvonalat tartani is kell.

Ehhez nem eleg hogy a penz egyedül dolgozzek, a penz utjat koordinalni is kell valakinek. Tehat mar ez is 'szellemi megterheles' munka.


A legtöbb gazdag ember ugyanis attol fél, hogy elveszti azt az eletvitelt, amit eddig elt.

2015. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Mondhatni, hogy luxusos életem volt születésemtől fogva, mindenem megvolt, oda mentem, ahova akartam, olyan ruháim voltak mindig, amilyet akartam, stb. Fél világot beutaztam és egy biztos, az utazást pl. sosem lehet megunni. Főleg, hogy nem úgy utazok, hogy luxusszállókba, meg all inclusive, hanem mindig elakarok vegyülni az őslakosok között és arra vagyok kíváncsi, hogy ők vajon hogyan látják a világot, milyen a mentalitásuk, stb. Az utakat mind magamnak szervezem mindig. Nem kell dolgoznom, de majd akarok, mert nem ok nélkül lettem egyetemista, a diploma után szeretnék saját vállalkozást alapítani mindenképp, ami szintén az utazáshoz lesz köthető. Főként azért is, mert így munkát és megélhetést tudok majd biztosítani másoknak. Egyébként akkor lett csak teljes az életem a luxus mellett, mikor megismertem a barátnőmet és szerelmes lettem. Sokkal jobb vele együtt élvezni mindent. :)
2015. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!