Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álomfejtés, zombi apokalipszis?

Álomfejtés, zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés

Kérdésem azokhoz szól akik értenek az álomfejtéshez, nem az áltudományos fejtésre hanem a pszichológusok által is alkalmazott álomfejtésre gondolok. Persze tisztában vagyok, hogy ehhez ismerni kell a személy hátterét, de mégis vannak kiindulópontok.

Egy álmom leírása:

Többször álmodtam már zombi apokalipszisről de a legrosszabb talán ez volt.

Lefele tartottunk egy ház pincéjébe (nem tudom milyen céllal). Hat-hét ember tarthatott lefelé velem a lépcsőfordulókon, (ez az épület apokalipszis dizájnban nagyon hasonlított az iskolámra) valamiért én és egy másik emberrel lemaradtunk és mikor mentünk a többiek után ők már zombiként jöttek visszafelé. Mégis mentünk tovább már leértünk az alaksorban ekkor elkapták a társam én pedig próbáltam visszafelé menekülni, egy hatalmas ijesztő dagadt zombi mellett kellett elszaladnom ami sikerült de a lépcsőn tódultak lefelé a zombik alig tudtam mellettük felrohanni és amikor elkaptak felébredtem.


Előre is köszönöm a segítségeket.



2015. nov. 22. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti túl sok zombis filmet néztél.
2015. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az álmoknak különféle típusai léteznek. Vannak az egyszerű vágyakat kielégítő, pl: éhes vagyok ezért finom vacsoráról álmodok. És vannak a belső tudatalattinkból származó álmok amik szorosabb értelemben rólunk szólnak. Ezekhez természetesen kellenek a külső világból származó jelképek. Hisz nem álmodhatunk olyanokról amikről sosem hallottunk/láttunk és nem tud összetevődni már meglévő dolgokból.

Tehát nyilván azért álmodtam zombikról mert láttam róluk filmet de a film nem az ok volt, az ok valamilyen belső folyamat zombi apokalipszisben való megnyilvánulása. A zombi jelkép, nem az álom oka.

2015. nov. 22. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!