Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktátok úgy érezni...

Ti is szoktátok úgy érezni hogy elrontottátok az egész életeteket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Aha.

Te hány éves vagy?

2015. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én igen. De nem csak érzem, ez így is van még ha nem is az egész életemet, de a gyerek koromat azt biztos.
2015. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, de nem az egészet, csak egy részét. Hisz még vannak olyan fejezetek az életemben, amik még meg sem történtek, azok még lehetnek jók.
2015. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van amit másképp csinálnék utólag, de hogy az egész életem elrontottam ezt soha sem gondoltam.
2015. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel: az egész életemre nem mondanám, hogy el van romolva, annál is inkább, mivel még elég fiatal vagyok, úgyhogy sok minden áll előttem.

Viszont a tinédzserkoromat úgy, ahogy van, kitörölném az életemből és újrakezdeném. Az sajnos nagyon nem úgy alakult, ahogy szerettem volna.

22/F

2015. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elrontani? Hamis emberek nélkül elrontottam volna az életem? Annak sokkal rosszabb aki hamis emberekkel veszi körül magát és úgy szerez élményeket. Csak azt hiszi hogy jobb.
2020. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hamis emberek=Hamis élet=Elrontás. Nem az hogy inkább a magányt választod,de nem veszed körül magadat hamis emberekkel. Amikor majd ott leszel a halálos ágyadon,akkor veszed majd észre hogy milyen emberekre pazaroltad az idődet. Ha bár élményeket szereztél de nem igazi emberekkel. Ennyi. Azt sokkal jobban megbánja majd az ember.
2020. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!