Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy embert/vev...

Van olyan, hogy egy embert/vevőt folyamatosan átvernek a boltba, ahová rendszeresen jár azzal, hogy szándékosan rosszul adnak vissza, mert a vevő úgysem számolja meg?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs...

Én eladó vagyok, el akarok adni, kétszer átverem, nem teszi szóvá, de nem lesz többé vevőm.

Ez nekem nem üzlet...

2015. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg elképzelhető egy link alkalmazott esetében akinem nem fáj ha kirúgják, de azért komoly pofa kell hozzá.
2015. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, főleg ha alkalmazott add vissza nem a tulaj.És aki hülye az haljon meg. Miért nem nézi meg a vevő a vissza kapott pénzt?
2015. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dolgoztam eladóként, csak úgy adtam vissza, hogy leszámoltam a vevő elé a pénzt, lássuk mind a ketten, hogy nincs tévedés, mert ugye én is tévedhetek hogy véletlenül kevesebbet veszek ki a kasszából, sose nyomtam a kezükbe hogy "itt a visszajáró" - így soha nem volt problémám :) - ahogy előttem egyik hozzászóló írta, olyan alkalmazottnál el tudom én is képzelni akit nem érdekel a munkahelye, de tulajdonosnál kizártnak tartom, hogy tudatosan rosszul adjon vissza
2015. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 potyike válasza:
nagyon kell figyelni,mert többször,több esetben be akartak csapni.Azokon a helyeken szeretek vásárolni,ahol a pénztárgép kiírja a visszajáró pénzt is.Ahol nem adnak nyugtát,ott utólag elkérem, hogy használja a pénztárgépet.LEggyakrabban ott csapnak be,ahol összeadó gépet használnak és egy összeget üt be a pénztárgépbe.Ilyenek a zöldségesek a piacon.Úgy igyekszem elkerülni,kikerülni a csalásokat,hogy egy helyen csak 1 tételt vásárolok
2015. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!