Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is van ilyen ismerősőtök?

Nektek is van ilyen ismerősőtök?

Figyelt kérdés
Van 2-3 olyan ismerősöm hogy azok annyit tudnak beszélni mint én 1 év alatt...az egyikkel a céges buszon utazok együtt,egy nő de már nyugdijas, kb 50 perc az ut de megállás nélkül mondja az egyik munkatársának,még csak levegőt se vesz...amikor reggel 6ra megyünk még kicsit tudnánk aludni a buszon de nem mert ez folyamatosan mondja mondja a magáét...nem nagy a busz szoval kb mindenki hallja!Sokszor szoltak már neki de kb ő van felháborodva meghogy ő nem is beszél sokat :DD aztán mikor hazafele tartunk akkor is ugyanigy végig pofázza az életét meg mindent ami történik vele:) Komolyan mondom ez ha meghalna akkor szétkéne verni a pofáját mert még akkor is beszélne!! De van egy szomszédom is aki ugyanigy mondjuk átjön hozzánk azt mindent elmond amit már ezerszer is elmondott de be nem tud állni annak is a pofája meg másrészt szokott kavarni is szoval na mind1 :( Nektek is van ilyen ismerősötök? Türtök vagy szóltok neki? Vagy marad a vaslapát? :D

2015. nov. 28. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn reggelente a buszon az egyik barátnőm mellett szoktam ülni, ès ő mondjuk állandóan beszèl. Nagyon durván. De így kb mindenről annyit beszèl hogy a vègèn már megutálom azt a dolgot:D. Meg nekünk is van egy szomszèdunk aki ha átjön, akkor az úgy nèz ki hogy te állsz kb 2 órán keresztül, ő meg csak addig mondja ès mondja megállás nèlkül:D Ami igazából az èg világon senkit sem èrdekel:D. De egy jó fèl óra múlva már szoktam mondani hogy bocsi de mennem kell valahova... 16/l
2015. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az általad felsorolt emberek nem is a beszélgetőpartnerre vágynak, hanem arra, hogy valakinek elmondják, mi történik velük. Megkönnyebbülnek, vagy tudom is én....de mivel szóhoz sem hagyja jutni a másikat, így nem hiszem, hogy kétoldali kommunikációt igényelnek....


Nekem az egyik legjobb barátom tud nagyon sokat beszélni....Szóhoz hagy jutni(igaz, ő jóval többet beszél), de mindenről tud mindent, és mindenkinél mindent jobban...mindenhez hozzá tud szólni..Van 4-5 non-stop kedvenc témája, amiről minden találkozás alkalmával beszélnie kell.

De tudja, hogy ő ilyen és mi ezt meg is mondtuk neki, persze nem bántásból:D

2015. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy srácot, aki hihetetlenül sokat beszél, de sajnos általában csak hülyeségeket. Ha találkozunk és elkezd beszélni hozzám, kb.5 perc alatt agyilag leamortizálódok. :D
2015. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem ilyen...Már ha hiv telefonon, inkább fel sem veszem, mert mindig elkezd beszélni ilyen hülyeségeket, hogy jajj, ma odeégette a mit tudom én micsodát főzés közben, aztán erről beszél negyed órán keresztül.

Vagy elkezd mesélni valamit és minden apró kis részletet elmond, amit más emberek el is felejtenek kb 5 másodperccel azután, hogy megtörtént.

Vagy elkezd mondani valamit, ugye szokásosan minden apró kis részletet elmond, aztán fél óra múlva, mikor a sztori végére ér, kiderül, hogy valami tök másról van szó. Pl. elkezd arról mesélni, hogy főzött valamit, erre fél óra múlva mondja, hogy és igy találkoztak a kislánya új óvónéniével. És mi meg csak lesünk, hogy mi köze a sztori elejének meg a végének egymáshoz? ._.

Ennél már csak az az idegesitőbb, amikor felhivjuk telefonon vagy ő minket és azt a történetet, amit eleve fél órába telne elmesélnie, egy órahosszán keresztül mondja, mert közbe minden második szava az, hogy mondja a kislányának, hogy Pannika, nem szabad, Pannika, ne vedd a kezedbe! Pannika, mit csinálsz?

Agyfäsz

2015. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!