Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy egyetnemértés az...

Mi ez a nagy egyetnemértés az eltartott nökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem csak arra vonatkozóan, elítèlendö-e, ha egy nö eltartott (hosszútávon), vagy akàr ideiglenesen munkanèlküli. Ugyanez a helyzet az alap kiadásokkal ès az ápoltsággal is. Az egyik csoport azt mondja, az igènyes nö igenis körmöshöz/fodrászhoz/szoliba/kozmetikushoz jàr, ha van munkàja, ha nincs.

A másik csoport höbörög, hogy egyàtalàn minek egy nönek szájvíz, hajpakolás, dezodor, testápoló, ezek mind felesleges kacat, nem ettöl lesz valaki ápolt.

A kérdést az a lecseszés ihlette, hogy ha dec.1-töl nincs munkàm, de addig folyamatosan dolgoztam, a pàrom meg minimálbéren van, hogy van képem továbbra is ragaszkodni ahhoz, hogy havi 4-5000Ft-t elszórhassak magamra, és fülem-farkam behúzva örülnék, hogy egyàtalán eltart.


2015. nov. 28. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kihagytad a középen lévőket, akik szerint magadnak is meg tudod csinálni, és igenis költs.


Ha te vagy a 6000-es testápolós. Mert arra én is válaszoltam, és többen voltak középen.

2015. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Én férfiként abba a csoportba tartozok amelyik azt mondja "az igènyes nö igenis körmöshöz/fodrászhoz/szoliba/kozmetikushoz jàr".


Nekem barátnőm még egyetemre jár. Mellette ugyan diákmunkázik, de nem egy nagy eresztés az az összeg amit keres. Abból azért nem telik mindenre.

Én szívesen besegítek neki ezekbe a költségekbe. Meg én ezt úgy fogom fel, hogy ezt a pénzt nem csak rá költöm hanem egyben magamra is. Hiszen nekem is az a jó, hogyha a barátnőm minél szebb. Az pedig, hogy valaki tényleg szép legyen az bizony pénzbe kerül. Ha felfogják egyesek, ha nem ez akkor is így van.

2015. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
rossz kapcsolatban élhetsz.
2015. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az ápoltságnak nincs sok köze a műkörmöshöz. Ha egy mosott haj, rendezett tiszta ruha, és egy alapsminktől (szem) nemvagy szép, akkor a szolitól, műkörmöstől csak egy kétségbeesett műpitcsa leszel, akit a kigyúrt szolisrácok (érettségijük sincs) megb.sznának.
2015. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Neked miért jó, uttsó, ha a barátnőd minél "szebb"? (Azért tettem idézőjelbe, mert valódi, természetes szépségre - ha láttál már olyat egyáltalán - nem kell havonta tízezreket költeni.) Ettől leszel valaki, saját jogodon nem megy?:-) Mert akkor értem, hogy szívesen költesz műnőre.

Emlékszem a kérdésedre, azt gondolom, hogy abból, amit ott felsoroltál, van néhány, ami elhagyható (vagy 5-6 féle hajápoló kence volt benne, amiből max 1-2, ami kell), vagy olcsóbbra cserélhető, ha éppen meg van szorulva az ember (pl. a testápoló), tudni kell priorizálni. Adódhat úgy is, hogy nem lesz, aki ilyen helyzetben melletted van, és átvállalja a költségeket, mindig jól jön, ha egy nő tudja, hogyan legyen csinos és ápolt minden körülmények között, akár kevés pénzből is. A szépséget pedig nem a műköröm és a szolárium adja.

2015. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs, #2-esnek szólt az eleje.:-)
2015. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki az alapján válaszol, amilyen életszínvonalon ő él. El tudom képzelni, hogy vannak emberek, akik nem tudnának élni körmös, fodrász és kozmetikus nélkül, én viszont pont hogy azt nem tudnám elviselni, hogy órákat töltsek ilyen helyeken, tök fölöslegesnek érzem, számomra időpocsékolás és pénzkidobás is. Mégse érzem magam igénytelennek, pedig színésznő vagyok, fontos a munkámhoz a külsőm, sokat is foglalkozok vele, de magamnak itthon, nem mással csináltatom meg háromszor annyiért.

De amúgy az tény, hogy a kozmetikumok nagy része teljesen felesleges, csak ugye a marketing nyomatja őket.

2015. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Hogyhogy nekem miért jó ha szebb?:)) Nevetséges már a kérdés is. Bár ha ezt megkérdezed akkor neked nyilván mindegy a párod külseje. Így viszont már érthető.


Egy természetesen szép nőnek nem kell fodrászhoz járnia? Neki nem kell műkörműshöz járnia (mert bizony az összképhez ez is hozzátartozik)?

Havi két fodrász meg két műkörmös már tizenezres nagyságrend! Miről beszélsz, hogy egy természetesen szép nőnek nem kell ennyit költeni magára? És akkor még nem vett egy olcsó testápolót sem, egy olcsó sminkcuccot se, egy olcsó parfümöt se, semmit.

Ha nem tudod elképzelni, hogy egy szép nőnek mire megy el havi 10-20-30 ezer akkor fogalmad sincs a szépségről. Akire te azt mondod, hogy műnő, ő egy nagybetűs IGAZI NŐ. Mert képzeld el nem attól lesz valaki igazi nő, hogy reggel befújja a hónalját dezodorral, hiába hiszed azt.

2015. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as, tizen- és huszonéves koromban nem jártam fodrászhoz, mert a derékig érő, természetes gesztenyeszínű, dús és fényes hajamhoz nem kellet, magam is le tudtam vágni a végét, ha szükséges volt, sampon és hajbalzsam elegendő volt hozzá. nem kellett sminkelnem, mert tiszta volt a bőröm, szemöldököt sem kellett szedetnem, mert természettől szabályos és ívelt, így aztán évente egyszer, max kétszer mentem kozmetikushoz, hidratáló arckrémen kívül semmire nem volt szükségem. A körmömet pedig levágtam és tisztán tartottam, max színtelen lakkot tettem rá, ha olyan kedvem volt.:-) Ennek "ellenére" mindig válogathattam a jelentkezők között, és nem elsősorban a külsejük alapján - jóval átlag feletti intelligenciával rendelkezvén inkább az okozott nehézséget, hogy olyat találjak, aki intellektuális szempontból (is) megüti a mércét. Nem tudok olyannal együtt lenni, aki nem ér fel hozzám szellemi téren.

Elnézést, ha nagyképűnek hangzik mindez, de ezek a tények, a saját példámmal igazolhatom, hogy nincs szükség tízezrekre, hogy egy nő szép és ápolt legyen, valamint, hogy nem mindenkinek a párja külseje az elsődleges szempont, nálam az inkább bónusz, hogy a férjem nem csak okos, de még jól is néz ki.:-)

2015. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Már ne haragudj, de szánalmas és nevetséges ez a fellengzős, öntömjénezés amit itt most levágtál:)


Mondjuk én azért 1 havi fizetésemben mernék rá fogadni, hogy ami általad a természet ajándékának tartott szépség valami ilyesmire hasonlíthat.

[link]

2015. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!