Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Suliban nagyvécézés? Ti el...

Suliban nagyvécézés? Ti el szoktátok intézni?

Figyelt kérdés
Ma a suliban jött rám. Egy ideig tartogattam de aztán már nagyon kellett és szünetben elmentem. Néhányan gúnyolódtak mikor érezték a szagot és hallották a csobbanást is. Aztán meg óráról késtem el, mert alig fértem bele a szünetbe. :( kellemetlenül éreztem magam. 14L Ti is jártatok már így?
2015. nov. 30. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokszor jártam már így sajnos. Ha legközelebb ilyen van legalább tegyél valami papírt a vízre és akkor nem csobban. Nincs olyan wc a suliban ahova kevesebben járnak?
2015. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Bár már nem járok suliba, de csak párszor fordult elő velem, hogy rákényszerültem. Tényleg csak akkor, amikor hasmenésem volt és már éreztem, hogy nem bírom tovább. Ezeket leszámítva, mindig visszatartottam, amikor rám jött az inger. Egyrészt én se akartam, hogy valaki észrevegyen és jöjjenek az oltogatások, másrészt pedig én itthon, a saját vécénkbe szeretek nagydolgozni :D Nyilván máshol is elvégzem, ha muszáj, de akkor mindig feszélyezve és kényelmetlenül érzem magam.

22/F

2015. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Értelmes emberek jarhatnak oda ha ilyenen gunyolodnak... Nálunk inkább vicc lett ebből csinálva nem megszegyenites, mondjuk én nem lány vagyok de szerintem lányoknál se volt ilyen, ha jól emlékszem egyik osztálytarsam volt hogy be is jelentette hogy elmegy szarni egyet :D
2015. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:
41%
A WC pont erre lett kitalálva. Tudom, könnyű mondani, de tényleg. Ne foglalkozz a bunkókkal, beszólogatósokkal. Hol végeznéd el, ha nem a WC-n? Visszatartani egyrészt roppant kellemetlen, másrészt roppant egészségtelen. Nagyvécézni mindenki jár, és senkinek sem rózsaillatú.
2015. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ebből nálunk sem volt probléma sosem. Még óra közepén is mentek ki osztálytársak. Menjél nyugodtan, vagy ha zavar, menj másik emeletre.
2015. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát nálunk ha valakinek ki kellett mennie akkor elkezdett zsebkendőket gyűjteni vagy megkérdezte, hogy van-e valakinél kulahenger. Még sürgettük is egymást hogy aggyad má' a papírt mert beszarok!. Én koleszos voltam, szóval minden nap ott wc-ztem. :D
2015. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem szabad visszatartani, egészségtelen. Abba a wc-be menj, ahol nincsenek annyira sokan. Tedd körbe wc-papírral a wc peremét, dobálj bele wc-papírt, hogy ne csobbanjon. Ezektől egyébként eldugulhat, ami egy plusz kellemetlenség, de ez van. A szagok ellen jó módszer, hogy amint "kijött" húzd is le, utána jöhet a törlés, így a dugulásnak is kisebb esélye lesz, mert több részletben megy le a papír. Egyébként ez is ugyanolyan természetes dolog, mint bármi más az emberek életében, nem kell túlparázni, mindenki szokott xarni, ebben biztos lehetsz.
2015. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Mióta középsuliba járok egyszer sem mentem el. Egyszerűen nagyon rossz állapotú az egész, és az emberek fele még célozni se tud. Azt tudom hogyha elmennék és nem férnék bele a szünetbe akkor simán közölném bármelyik tanárral hogy mosdóban voltam és így jött ki. Az se érdekel ha beír későnek.
2015. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én középsulim ezt úgy orvosolta, hogy nem volt wc papír. :D
2015. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gorgo 20 ***** válasza:
21%
mit kell ekkora ügyet csinálni, hasmenésnél tényleg nem tudsz mit tenni, de sima xarást nem hiszem el hogy nem lehet visszatartani, egyszer úgy mentem nyaralni hogy 1 hétig nem tudtam wcre menni egyéb okokból ,az a pár óra nem hiszem annyira megeröltető lenne, de am nállam más is a helyzet, akkor jön rám igazán mikor érzek a közelembe nyugalmas könnyű helyet, ahol elszívhato k1 cigit közbe vihetem a laptopom és bezárkózok 30 percre... addig alapból nem jön rám ha közhelyeken vagyok nincs inger mivel fúúj nem... xd
2015. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!