Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az internetes barátkeresést...

Az internetes barátkeresést is meg lehet unni egy idő után?

Figyelt kérdés

Én már pár éve keresek az interneten embereket de sokan messze laknak ( Budapest) vagy akik közel laknak és beszéltem velük egy idő után mind eltűnnek.

Vannak barátnőim de nekik van barátjuk ezért kerestem a neten új embereket.

De már kezdem feladni. Talán majd munkahelyen találok új barátokat.

24/L


2015. dec. 4. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ritka találni rendes barátot interneten, én például már belefáradtam, nem meguntam. 23F
2015. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet unni. Nagyjából két-három hét után. De légy nyugodt, munkahelyen is csak olyan felszínes, semmilyen kapcsolatokat lehet kialakítani, mint az interneten. Sőt, ott nem is érdemes különb kapcsolatokat kialakítani, mert rosszul jársz vele.
2015. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te hová valósi vagy pontosan??
2015. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg, főleg, hogy kevés rá a jó hely és az emberek többségének csak azért kell egy "barát", hogy kibeszélje a napi dolgait. Aztán, ha az illetőt már unalmasnak találja, továbblép.

Úgy mondanám, hogy értelmes embert nehéz találni, akivel idővel barátság alakulhat ki. Mivel a neten alapvetően kevesebben vannak, így meglehet unni.

Hol laksz?

2015. dec. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nincs bajom a netes ismerkedéssel. Szivesen beszélgetek bárkivel. Még senkit se ráztam le neten... Inkább fordítva történik ez, mert általában fiatalabbak írnak rám. Nem mindenki szeret hosszan 8rni. 23 éves lány vagyok. Aki szeretne így neten barátkozni, nyugodtan írjon rám
2016. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!