Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sok pénzem lenne és bármit...

Ha sok pénzem lenne és bármit megvehetnék boldogabb lennék?

Figyelt kérdés

Mostanában azon gondolkozom milyen lenne ha annyira sok pénzem lenne, hogy el sem tudnám költeni.

Egyrészt jó lenne megvehetnénk mindent bútor, ház, telefon stb másrészt az igazán fontos dolgokat nem.

Sajnos anyukám meghalt kiskoromban őt semmivel sem lehet pótolni.

Apával átlagosan élünk megvan mindenem ha úgy nézzük de mégis hiányzik valami.

Talán boldogabb lennék márkás ruhákban és drágább telefonnal de lehet mégsem.

Apa megvesz nekem sokmindent de a szeretetet semmi pénzért nem lehet megvenni.

24/L


2015. dec. 7. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy megvetetsz mindent apuddal, szervezhetnél vele közös programokat.
2015. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy ideig igen de ha nincs kit szeretni és nincs ki szeressen akkor biztosan nem
2015. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy te boldogabb lennél e azt nem tudom, de én boldog lennék, ha nem kellene minden nap bejárnom dolgozni és rengeteg szabadidőm lenne arra, amit szeretek csinálni.
2015. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En boldogabb lennek mivel ugyis olyan elcseszett a szemelyisegem hogy senkivel nem tudok kijonni es az emberek ramunnak, ezert en boldogabb lennek ha markas ruhakat vehetnek magamnak, ha jo technikai dolgaim lennenek, ha finom eteleket ehetnek draga etteremben, kisegitenem a csaladom, nem lenne hiteluk meg semmi, utazgatnek az elkepzelt alom helyeimre, az egeszsegemre rengeteget koltenek, fogfeherites, edzoterem, auto, hogy ne busszal jarjak suliba, kozmetikus...engem boldogga tenne.18/L
2015. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Roland G. ***** válasza:

Szia!

Fontos a megfelelő és kielégítő egzisztenciális helyzet,de nem ettől függ a boldogság szerintem.Ismerek gazdag embereket,akiknek látszatra megvan mindenük,de mégsem boldogok,mert a házasságuk romokban,isznak stb.Persze vannak kivételek is.A sok pénzhez is kell jellem,ami nélkül sokan "elszállnak".Pénz nélkül pedig az élet nehéz,tehát ez egy összetett kérdés.Az igazi őszinte szeretet a legfontosabb,amit pénzen nem lehet megvenni!

2015. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírásnál még azt hittem, 14 vagy.

Van bármi más is az életedben, vagy szimplán apukáddal élsz, és ő vesz meg neked mindent? Munka, iskola, barátok, hobbi, pasi, bármi? Mert ha ezek nincsenek, akkor nem csodálom, hogy hiányérzeted van. 24 évesen már elég gáz, ha nincs saját, önálló életed.


A pénz pedig maga nem tesz boldoggá. Én nem lennék boldog attól, ha márkás ruhákban járnék, drága telefonnal. Azzal csak elvernék egy vagyont felesleges cuccokra, saját magamra.

Akkor viszont boldog lennék, ha nagyon sok pénzem lenne, és rendszeresen segíthetném a rászorulókat, a menhelyeket, árvákat, szegényeket, családomat, barátaimat. Az boldoggá tenne, de saját magamra szórni a pénzt, na az nem.

2015. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Én voltam nagyon szegény, és kerestem annyit is, amennyit innen már azért jó páran elfogadnának, de nem ezen múlt a boldogságom, maximum a kényelmem.

Nem inkább egy pár hiányzik neked?

2015. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!