Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok szalagavatóra...

Nem akarok szalagavatóra menni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most hétvégén lesz a szalagavatóm és ahogy közeledik egyre jobban félek. Sok ember lesz és félek, hogy rosszul leszek amiért mindenki minket fog nézni. Nem táncolok és az éneklést is visszamondtam de akkor is ott lesz még a szalagtűzés is. Ha rágondolok már remeg a gyomrom. Utálom a közönséget és azt sem akarom, hogy nézzenek. Amúgy is szűk rám a felső és a szoknya is, magassarkú lesz rajtam amit még sose hordtam mert egységesnek kell lennie. Kényelmetlen és borzalmas is az egész. Mit tegyek? :(
2015. dec. 7. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En se akarok menni a szalagavatomra :( jelentsunk beteget vagy labtores!
2015. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Lányok a szalagavató remek dolog.

Nagyon ügyesek lesztek tudom, nincs olyan hogy valaki elbénáz valamit a saját szalagavatóján. Az a nap is a tiéd, mint ahogy az esküvőd.

Sok sikert:)

2015. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet sajat velemenyed, ezt ugy ertem h ez a Te dontesed h mesz e, senkinek nincs joga kotelezni :) en peldaul se a ballagasomra se a szalagavatomra se a kirandulasokra se a "kotelezo" mas egyeb dolgokra nem mentem el, viszont volt amire igen ha volt kedvem. En peldaul egy egyseges magassarkut mar csakazertse vennek fel mert nekem nincs olyan h vki azt mondja h "ezt Kell felvenned" termeszetesen alapszabalyokat betartottamben is h pl ha 8ra kellett menni 8ra odaertem stb. :) de nem lebeszelni akarlak hanem inkabb azt elmondani h merd valallni a Sajat velemenyed ha nem akarsz menni ne menj es sz#rd le h mas pattog neked emiatt :) de nyugodtan elmehetsz biztos nem lesz kibirhatatlan a rendezveny:) 19/L
2015. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én szimplán eldöntöttem, hogy nem megyek és nem is mentem...

miért kell ebből akkora ügyet csinálni???

nálam senki nem csinált semmit, nem ment és pont

nem volt semmi következménye...

ha nem akarsz akkor nem mész


22F

2015. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi helyette ellógtunk kocsmázni.

Ha nem akarsz nem mész, miért rontanád el egy estét ami akár jó is lehetne.

Ha volna partnered azon kellene csak filóznod, nekem őt is rá kellett vennem a meglógásra, szerencsére alig kellet győzködni.

Én egyébként nagyon szeretek táncolni, bírtam is a próbákat, de utálom kicsípni magam, és flancolni a rokonokkal...A legjobb táncosok, és legnagyobb arcok velünk jöttek, volt egy kis balhé, de ahhoz képest nem sok. Az is a suli helyett inkább a hisztis "főcsajok" részéről. Amit még bírtunk is :D

2015. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz menni, akkor ne menjél. Senki nem kényszeríthet rá. Én mentem a sajátomra, de semmi értelme nem volt. Én sem szerepeltem sem a táncban, sem énekben, csak álltam a tömegben, mint a vendégek. Az igazgató mondott egy hosszú unalmas beszédet, utána mindenkire rátűzték a szalagot, utána táncolt, aki táncolt. Mindenki más meg levonult a "színpadról". Ahogy annak vége lett, leültünk enni. Iszonyúan ehetetlen gusztustalan valami étel volt. Más nem is emlékszem mi, de hiába voltunk éhesek csak pár falatot ettünk. Aztán mondtuk, hogy jó akkor mi mennénk is, viszlát és hazamentünk. Semmi értelme nem volt az egésznek. Jobban tettem volna, ha nem költünk több tízezer forintot báli ruhára meg cipőre meg kabátra. Egyik sem volt rajtam többet csak aznap éjszaka. :/
2015. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
menj el, kibirsz 1 orat
2015. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!