Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan rázzak le egy fiút, ha...

Hogyan rázzak le egy fiút, ha nem jön be, de nem akarok bajt belőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélek egy ideje. Sokszor hívott, hogy menjek ki vele, de nem akarok, így mindig kikerültem valahogy a dolgot. Tud pár információt rólam (suli stb.), és nem akarom, hogy aztán ott kerülgessen vagy valami.

Nem vagyok jártas ebben a dolgban, gőzöm sincs hogyan rázzam le úgy, hogy ne legyen baj belőle. (Mivel nem olyan rég én kezdeményeztem újra egy beszélgetést, hogy egy kisebb veszekedés után bocsánatot kérjek, amiért s***fej voltam. Hülye dolog volt, hagynom kellett volna a francba.)

Most mit tegyek?

17/L



2015. dec. 8. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Minek beszelgetsz vele, ha nem jon be? Ne csodalkozz, ha tapad. Minek huzod elotte a mezesmadzagot, ha nem akarsz tole semmit? Mondd meg neki kerekperec, h jo volt vele beszelgetni, de ennyi, es Te nem szeretnel tobbet. Csak hatarozottnak es egyenesnek kell lenni vele.
2015. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog, hogy ne is bántsd meg, de tudasd vele, hogy nem jön be. Én valami olyasmit írnék, ha legközelebb jelentkezne, hogy örülök, hogy milyen jóba lettünk mostanában blabla, aztán bekamuznám neki, hogy milyen boldog vagyok, mert holnap randizok, nagyon várom már stb.

Erre vagy megsértődik és nem keres, vagy majd érdeklődik később, hogy sikerült. Az a lényeg, hogy vagy be kell kamuznod, hogy szerelmes vagy valakibe, vagy őszintén elmondani neki, hogy nem akarsz vele találkozni azért, mert nem szeretnéd, hogy félreértse, te nem tudsz többet elképzelni vele haverságon kívül. Ebből így nem lesz baj.

A további beszélgetést meg be kell fejezni vele, hogy vegye a lapot. Nem kell azonnal válaszolni, te meg főleg ne írjál rá.

2015. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első! Tudom milyen ha visszautasítanak, és rájöttem arra is, hogy sokkal rosszabb amit én csinálok vele, de utálok másokat megbántani. Nem akartam, hogy azt higyje a bocsánatkérés kezdeményezés volt, és tudom, hogy valószínűleg én is annak hittem volna egy ilyen esetben, de rosszul éreztem magam, amiért kiviseltem magam azelőtt. Tudom azt is, hogy marhaság volt ezt tenni, de akkor jó dolognak tűnt.

Most, hogy azt hiszi minden rendben, még mellé úgy hogy én írtam neki, még rosszabb lenne csak úgy megmondani, hogy hagyjon békén, mert abszolút nem érdekel.

Ez a gond, hogy túlságosan érdekel az, hogy mit érezne utána.

2015. dec. 8. 13:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Szépen, fokozatosan le kell építeni a vele való kommunikációt. Ne írj neki vissza azonnal, egy idő után elég, ha csak naponta válaszolsz, aztán pár naponta, egy hét múlva stb. és egy idő után egyszerűen már nem is foglalkozol vele. Ha meg kérdezi, hogy mi van, akkor nyugodtan megmondhatod, hogy bocsi, de lefoglal az életed.
2015. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendes dolog, hogy kímélni próbálod, de hidd el, hogy pont ezzel teszed a legrosszabbat. Ha őszinte vagy vele, lehet, hogy nagy pofon neki elsőre, de később azt fogja rólad gondolni, hogy milyen korrekt voltál vele, nem hülyítetted feleslegesen. Ha viszont húzod az időt és tovább írogatsz neki, az lesz az igazi pofáraesés, ilyenek után szokták a lányokat mindenféle szűzku...vának elhordani a fiúk, hogy akkor miért flörtöltél vele.
2015. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
"Nincs kedvem kimenni és egyébként is ha valami komolyat szeretnél vagy valami komoly miatt akarsz jobban megismerni, előre szólok, nincs esély rá."
2015. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

1-es vagyok. Ha foylton arra figyelsz, h ne bants meg egy pasit, avalahanyszor nyomul, akkor a fejedre fognak noni. A pasik ilyenek, nyomulnak, ha latjak, h szabad az ut, sot meg akkor is, ha latjak, h kell egy kicsit kuzdeni, de vegulis a csaj nem ellenkezik. Persze, faj az elutasitas, de aki beprobalkozik, az szamoljon azzal, h 50%, h lepattintjak.

Nem azt mondtam, h legyel vele paraszt, hanem azt, h tisztazd vele, h nem akarsz tole semmi tobbet max beszelgetni. Megmondhatod azt is, h nem akarod persze megbantani, de sajnos nem az eseted.

Nem jobb rovidre zarni a dolgot, mint meg hitegetni hetekig, amivel magadat is idegesited, meg az o idejet is huzod??

2015. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Hányok az ilyen női kamuzásoktól. Mondd meg neki nyiltan, hogy hagyjon békén, és törődj bele, hogy elveszítettél egy barátot. Ennyi.
2015. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Így ha meg is sértődik te fedhetetlen vagy.
2015. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!