Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Perverz vagyok?

Perverz vagyok?

Figyelt kérdés
Egy időtájt nem ment a csajozás,ezért facebookon próbálkoztam,ráírogattam ismeretlen csajokra. Ekkor 17 voltam,mindig megnéztem a kort ha 13-15 éves olt,nem beszélgettem vele. Bár ez is megesett,én azonban semmi olyasmit nem írtam,csak ismerkedtem velük. Ez két lánnyal esett meg konkrétan,egy idő után velük sem tartottam a kapcsolatot. Elég sok lányra rá irtam,általában idősebbekre vagy velem egykoruakra,volt,hogy egymás után többre is. Ennek lassan már egy éve,de most kezdem nagyon szarul érezni magam az egész miatt. Ugy érzem magam,mintha zaklattam volna azokat a lányokat,ami lehet részben igaz is,viszont soha nem irtam semmi olyasmit. Ugy érzem magam néha mintha pedofil lettem volna,ppedig egyáltalán nem vonzanak az éretlenek és ha megtudtam,hogy egy lány fiatal,akkor nem írtam neki többé. Ugy érzem magam,mintha egy zaklató lettem volna,undorodom magamtól,de ez már csak most esik le,amikor érettebb lettem. Szerintetek az ténleg az voltam?

2015. dec. 8. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. XD

Am kérdésed és szöveg egyáltalán nem passzol össze.

Minden nem asexuális ember perverz, mert van perverziója.

2015. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ha ő kifejezte, hogy nem szeretne veled levelezni, az zaklatás. De ha valaki nem akar kommunikálni letilt. Mivel írogattak, így nem valószínű. Képzeld a férjem az iwiwen írt rám ismeretlenül. Azóta összeházasodtunk. Ha kulturáltan leveleztél semmi baj azzal. Egyébként meg legközelebb ügyesebb leszel. Ennyi.
2015. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul, hiszen nem tettél semmit! Csupán ráírtál lányokra ismerkedés céljából és interneten beszélgettél velünk, ennek semmi köze a perverzitáshoz.
2015. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ugye pedofil sem vagyok? Egyáltalán nem vontzzanak az ilyen lányok,de volt,hogy egy 14 éves lányra irtam,mondtam is neki hogy fiatal,de utána még igy ugy ismerkedtünk,persze végül a korkülönbség miatt nem akartam és ő se.
2016. jan. 8. 21:39
 6/6 anonim válasza:
Pedofil sem vagy,ne aggódj!
2016. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!