Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy lányok, hogy...

Jártatok már úgy lányok, hogy rátok nyitottak? Mennyire ciki?

Figyelt kérdés
A pároméknál aludtunk és éjszaka tusoltam,mikor az apja véletlenül rám nyitott.Láttam hogy meglepődött ő is,ott álltunk jó pár másodpercig,én totál pucéran.Először megsem tudott szólalni,csak jól megnézett,aztán elnézést kért és kiment.Látott már egy szál bugyiba,de most az sem volt rajtam.Tegyek úgy mintha semmi nem történt volna?

2015. dec. 8. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát persze! Mi mást is tehetnél. :) Pár év múlva, jót fogtok nevetni rajta.
2015. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit ciki, de nem vészes :)

Tegyél úgy, mintha meg sem történt volna.

2015. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Mit lehet tenni még azon kívül, hogy úgy teszel, mintha nem történt volna semmi?
2015. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Vonulj zárdába, amiért ruha nélkül zuhanyoztál. :)
2015. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Tégy úgy, igen.

Az sem árt, ha bezárod a fürdőszoba ajtaját, és nem szaladgálsz após előtt egy szál bugyiban.:-) Nekem azért furi, hogy éjszaka csak úgy benyit, az asszony, gondolom, az ágyban volt, a tusolás zaját elég jól lehet kintről hallani, ilyenkor minimum kopog az ember, vagy be sem megy, ha tudja, hogy nem csak szorosan vett családtag éjszakázik náluk.

2015. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
"véletlenül"... gondolod te. Ezért zárom én az ajtót és nem mászkálok fehérneműben sem férfiak előtt, akkor sem ha rokon vagy akármi, 2x próbáltak már megerőszakolni... nem idegenek voltak, annyit elmondok. Jobb vigyázni, azzal is aki nem tűnik olyannak.
2015. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez elofordul idonkent, nyitottak mar ram is szaras kozben, par masodperc bargyu vigyor, es kesz :)
2015. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az addigiakból, a kontextusból és főleg a megnézegetésből levenném, hogy milyen típus, aztán ha úgy gondolom, jobb az óvatosság, máskor őrt állna a párom.

Alapesetben semmit nem tennék s miért lenne ciki? Nem követtem el semmit s testem van, igen, nagy ügy.

2015. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért van naponta ilyen kérdés??

Idegen helyen zuhanyozik, de eszébe sem jut bezárni az ajtót.

Ha meg valaki az éjszaka közepén félálomban kitámolyog pl. pisilni, az biztosan őt akarja látni...

2015. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.A párommal szexeltünk,és utána tusoltam,a fene gondolta hogy éjjel 1-kor nem alszanak...

Igyekeztem a lehető legkisebb zajt csapni.

2015. dec. 8. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!