Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 0-5 fok körüli hőmérsékleten...

0-5 fok körüli hőmérsékleten túlzás ilyen vastagon felöltözni ha kimegy az ember?

Figyelt kérdés

Vastag kabát, sál, vastag téli sapka, kesztyű


Mert ugyan nincs még igazi tél, de hosszabb idő után elkezdek kint fázni sima őszies ruhában, biciklin is hideg van úgy egy idő után, nem furcsa ha ilyen nem télies időben téli ruhába öltözök?


2015. dec. 8. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy furcsa e, ha fázol fel kell öltözni.
2015. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam furcsállni, és elgondolkozom néha azon, hogy mit vesz fel az igazi hidegben az aki már most 3 sállal van körbetekerve. De ha fázol kint akkor nyilván öltözz fel. Biciklin pedig érthető a sapka és a sál, nem túl kellemes huzatot kapni, vagy ha a kéz rádermed a kormányra.
2015. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más. Én ősszel-tavasszal szoktam furcsán nézni az embereket, mikor nem tudják mit is vegyenek fel. Van aki rövidnadrágban, van aki kabátban mászkál ugyanabban az időben :D


Ha te fázósabb vagy, akkor öltözz fel. Én egyáltalán nem vagyok fázós, ilyenkor még elvagyok őszi kabátban is akár.


Biciklin meg amúgy is sokkal hidegebb van. Ha biciklire kell ülnöm ilyenkor, legszívesebben a fejemre is sálat tekernék :D

2015. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl ma, ebben a nyirkos időben nagyon fáztam, elkelt volna a spka és a kesztyű is, sőt a téikabár alá még kardigán is. Ha fázol nyugodtan öltözz fel jobban, már sok ember jár sapkában, sálban és kesztyűben.
2015. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!