Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kellet a volt osztálytár...

Miért kellet a volt osztálytársam húgának, átvenni a báttya régi irritáló viselkedését?

Figyelt kérdés

A volt általános iskolai osztálytársam, anno nagyon irritáló stílusa volt úgy lehetne szépen kifejni, hogy melegeskedet... Ki is közösítették anno a viselkedése miatt.


Mára viszont akkora menő szövege van, és full csajozógép, szóval ő pozitív irányba változott az elmúlt évek során.


------

A húga viszont tisztára úgyanúgy viselkedik mint a báttya általánosba, nagyon kibírhatatlan a buszon...

Elmondja 14-15éves lány létére, hogy ő az inujasát meg a mitudoménmit... Nézet és az annyira szupcsi.. Stb.


A kérdés az, hogy miért nem lehet saját normális stílusa ha már nem szép legalább viselkedjen normálisan...


2015. dec. 8. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És ő tud helyesen és érthetően írni? Ha már te nem:-)

Egyébként meg mindenki úgy viselkedik ahogy neki tetszik, nem kell beleártanod magad. A te viselkedésed is irritál sok embert biztosan.

2015. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most az a nem normális viselkedés, hogy elmondja hogy inuyashát néz? Én is szeretem, pedig 21 éves vagyok. Komolyan nem értem a problémádat.
2015. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gnoomage ***** válasza:
Ahogy leírtad a csajt szerintem tök normális... te viszont már egy más kérdés vagy... Mi közöd neked egy másik ember életéhez és hogy mit csinál szabadidejében?! Gondolom te is egy ilyen egoista ... lehetsz aki azt hiszi csak ő tökéletes. Fogadd el a lányt úgy ahogy élni akar vagy szard le magasból, meg persze vedd kezelésbe az egódat...
2015. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodat alapul véve, remélem te legalább szép vagy ha már okos nem.
2015. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!