Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért kellet a volt osztálytársam húgának, átvenni a báttya régi irritáló viselkedését?

A volt általános iskolai osztálytársam, anno nagyon irritáló stílusa volt úgy lehetne szépen kifejni, hogy melegeskedet... Ki is közösítették anno a viselkedése miatt.

Mára viszont akkora menő szövege van, és full csajozógép, szóval ő pozitív irányba változott az elmúlt évek során.

------

A húga viszont tisztára úgyanúgy viselkedik mint a báttya általánosba, nagyon kibírhatatlan a buszon...

Elmondja 14-15éves lány létére, hogy ő az inujasát meg a mitudoménmit... Nézet és az annyira szupcsi.. Stb.

A kérdés az, hogy miért nem lehet saját normális stílusa ha már nem szép legalább viselkedjen normálisan...

2015. dec. 8. 16:16  Privát üzenet  

A válaszok

És ő tud helyesen és érthetően írni? Ha már te nem:-)

Egyébként meg mindenki úgy viselkedik ahogy neki tetszik, nem kell beleártanod magad. A te viselkedésed is irritál sok embert biztosan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. dec. 8. 16:23 Privát üzenet
Most az a nem normális viselkedés, hogy elmondja hogy inuyashát néz? Én is szeretem, pedig 21 éves vagyok. Komolyan nem értem a problémádat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. dec. 8. 16:24 Privát üzenet
gnoomage nevű felhasználó válasza:

Ahogy leírtad a csajt szerintem tök normális... te viszont már egy más kérdés vagy... Mi közöd neked egy másik ember életéhez és hogy mit csinál szabadidejében?! Gondolom te is egy ilyen egoista ... lehetsz aki azt hiszi csak ő tökéletes. Fogadd el a lányt úgy ahogy élni akar vagy szard le magasból, meg persze vedd kezelésbe az egódat...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. dec. 8. 16:43 Privát üzenet
Az utolsó mondatodat alapul véve, remélem te legalább szép vagy ha már okos nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. dec. 8. 17:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy lány, régi osztálytársam, még áltanosból és nagyon tetszik de nem tudom hogy irjak rá mert koleszos?
Nagyon gusztustalan, h olyan ember nyerte meg az euroviziót, aki se nem férfi, se nem nő. Nem bírok bele gondolni se, h egy régi osztálytársam, aki a legjobb barátom volt,...
Egy régi ismerősöm aki osztálytársam volt, pár éve meghalt. Szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot, de csak most tudtam meg hogy már nincs köztünk. Hogy találjak meg bárkit...
Az gáz hogyha egy régi osztálytársam nem ismer fel?
Van egy fiú, akivel jóban vagyok. Egy folytában engem bámúl, és közben mosolyog. Sokak szerint tetszem neki. És régi jó barátom, és már 2 hónapja az osztálytársam. SEGÍTENÉTEK?
Meg akarom tudni egy Romániában élő régi osztálytársam telefonszámát. Meg szeretném látogatni. Hogyan?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!