Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg túlterhelem magam?

Tényleg túlterhelem magam?

Figyelt kérdés

A környezetemben mindenki azt mondja,hogy túlterhelem magam ...nem mondom h nem vagyok fáradt,de ez már tényleg az?

Hétfőn 8-16iskola(gimi) aztán 1zongora,masfel oras enek ...kb 8ra haza erek ,eszek ,furdok es kb 11-12ig tanulok

Kedden a suli ugyanaz ..aztan elmegyek tancorara ,ami masfel ora ,majd masfel ora szolfezs...kb kedden is 8ra erek haza es az este ugyanaz

Szerdán az iskola csak 15-ig van és ezután magántanárommal tanulok 2órát iskolára ,majd elmegyek másfél órár balettozni...ilyenkor van h fel9-9re erek haza,mert az utazas kicsit tobb

Csütörtökön megint 4ig vagyok ,aztán van egy szabad órám írni a levkémet meg eljutni teniszre és 19ig teniszezem és haza is megyek

Pénteken gyakran van h 7ig bent kell lennem az iskolaban ..ha nem ,akkor 4kor vegzek és ,mint hetfon csinalom a dolgomat..

Szombaton vannak rendszerint a fellepesek,ha meg nincsenek ,akkor pihenek és elszoktam menni szinhazba meg ilyenek

Vasárnap is vannak fellepesek,de akkor ritkan ..rendszerint a magantanarommal tanulok 1tol kb 4-5ig aztan pihenek

Nem ertem h a kornyezetemben miert mondja azt mindenki ,hogy egy gep vagyok...tenyleg?



2015. dec. 9. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
7-8 órátok van minden nap?
2015. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tényleg durva a beosztásod, de ha te bírod, és képes vagy rá, hogy csináld, akkor ne foglalkozz más véleményével.
2015. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem terheled túl magad. Tanulsz, mint mindenki, aztán a zongora, az ének és a tánc is bőven a hobbi, élvezet kategória. Pont egyensúlyban vagy. Gondolom ilyenkor azért a társasággal beszélgettek, lazítotok is... ha neked így jó, akkor minden rendben.
2015. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem néha bulizz is egyet a barátaiddal, mert előbb utóbb belefásulsz.... nem csak szellemileg vagy testileg megterhelő, hanem mentálisan is... kb olyan, mintha folyamatosan dolgozol és egyszer csak betelik a pohár
2015. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem ez sok lenne. Számomra túlterheltséget jelentene. De nem vagyunk egyformák. Ha te bírod, igényled, akkor semmi gond.
2015. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg sok lenne. Legalábbis nekem. Én gépzeni szeretek (nagyon xd), de egy bizonyos idő után megunom, és vagy sétálok egyet, vagy eszem, vagy rendet rakok. De ahhoz,,hogy rendet rakjak már nagyon unatkoznom kell :DD Szerintem tényleg túlságosan hajtasz, értem én, hogy szeretsz táncolni, zenélni, de próbálj ki mast is.
2015. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor vagy túlterhelve, ha te úgy érzed...

van olyan akinek sokkal zsúfoltabb 1-1 napja és simán bírja...van aki tized ennyitől még "szenved"...szóval ez rajtad áll :)


22F

2015. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért írtam táncmak:D atlétikázom és balettozom(de azt jol irtam:D)

Koszonom a valaszokat:) elgondolkodok rajtuk

Hat..az tulzas lenne ,hogy "szeretetbol"csinalom ezt az egeszet ,de nem tudom miert..kotelessegemnek erzem

2015. dec. 10. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem az jó, ha ennyire fegyelmezett vagy. viszont mindenkinek szüksége van a pihenésre, a kikapcsolódásra.

Ha neked a tánc vagy a zene vagy akármi kötelesség, és nem az élvezeti kategória, akkor előfordulhat, igen, hogy túlterheled magad, és észre sem veszed. csak ez később esetleg előjöhet valamilyen idegkimerültség formájában.

én sokat dolgozom, mellette sokat táncolok, de nekem az a mindenem, és akkor is, ha fáradt vagyok, nagyon szeretem, és boldogan megyek munka után is. de azt nem tudnám elképzelni, hogy az egész napos munka után még odajárogassak, ha nem szeretném. így is úgy érzem, kevés szabadidőm marad, keveset alszom.

egy tizenévesnek 9 órát kell aludnia minimum, az legyen meg nálad. ami "hobbit" pedig nem szeretsz, ha úgy érzed jónak, nyugodtan add le. nem lehet minden óránk lekötve valamivel.

2015. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!