Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt elfogadn, hogy...

Hogy lehet azt elfogadn, hogy édesapám meg fog halni? Gyógyíthatatlan betegsége derült ki ma édesapamnak. Felnőttem már, de nem tudom elfogadni, hogy ilyen fiatalon elveszithetem őt. Csak 55 éves.

Figyelt kérdés
Nincs nagy családom , a húgom, messze él, és a szüleim .
2015. dec. 12. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:( Szerintem élvezd ki, amíg veletek van, próbálj meg vele még idõt tölteni. A betegeknek nagyon fontos a rokonok támogatása, hisz a szeretõ környezet csodákra képes. Kitartás!
2015. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom elfogadni!!! Rettegek a haláltó, a szenvedestol :( és ő bizony most is szenved és senki nem rajta segíteni :( sz összes könnyen kisirtam már :(
2015. dec. 12. 06:45
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

"Rettegek a haláltó, a szenvedestol"


Ez elég önzö dolog, APÁD beteg, Ö fog meghalni, de TÉGED csak az érdekel, hogy NEKED rossz!!!!

2015. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A halált nem lehet elfogadni.De elviselni lehet és muszály.A legtöbb, amit tehetsz.Sokat legyél apukáddal, akár naponta.Mert ilyenkor bizony a legtöbb amit adhatsz neki, a gondoskodás a figyelem, a szeretet, olyan személytől akit ő is szeret.
2015. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2020. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!