Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt láttam egy videoban hogy...

Azt láttam egy videoban hogy Szécsi Pál 30 évesen 50 nek nézett ki. Miért volt ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha belinkelnéd a videót, akkor lehetne erre válaszolni.


Én még ugyanis nem láttam ilyet és soha nem tünt fel, hoyg idösebbnek látszott volna a koránál. (hacsak nem az öltözködésre gondolsz, de akkoriban az volt a divat)

2015. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemcsak ő, de sokan idősebbnek néztek ki fiatalon.

Pl. saját szüleim fiatalkori fotói is olyan öregesek. 40 évesen jobban néztek ki, mint 20 évesen :D

2015. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az öltözködésére gondolok, amúgy én is meglepödtem amikor így láttam. De majd mingyárt belinkelem a videót csak elöbb megkeresem.
2015. dec. 14. 14:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nézd végig:2001.04.15 - TV2 Napló - Szécsi Katalin 1. rész: [link]
2015. dec. 14. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
A szövegben egész világosan megmondják: alkolista, gyoygszerfüggö és depressziós valaki, aki az önrontást már sok éve csinálja. Az lenne a csoda, ha nem ne´ze öregebbnek ki, mint amennyi ténylegesen volt.
2015. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!