Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Mit tudnék csinálni, hogy ne legyek ennyire görcsöcs, izgulékony, levert?

Figyelt kérdés

Előszőr is szeretnélek megkérni titeket, hogy ne bántsatok, mert számomra ez nagyon fontos dolog.

1,5 éve nagyon mélypontra kerültem, sajnos 17 évesen (amit szégyenlek is) hozzányultam a nyugtatóhoz, gondolván ez majd segíteni fog, hogy tuléljem azt a 12 évet amit kevesen tudnak. Ezután szépen az 1ről a 2re majd 3ra és igy tovább (loptam a nyugtatót, amiért eltemetném magam szégyenemben)...majd eljött a pillanat mikor 20 ilyen szaros bogyót (már bocsánat) bevettem és a legrosszabb hogy tömény alkoholra. Szerencsére semmi komolyabb baj nem lett csak nehezen tudtak felébreszteni. Ezt nagyon megbántam. Azota se csináltam máig... Azonban a Vizsgáim miatt, valamint a visszatérő hirtelen depresszionak tűnő dolog miatt újra elkeztem szedni tulajdonképp egy hete...viszont ha egy mód van rá, nem akarok visszasüllyedni oda, ahol voltam.


A lényegre kitérve szeretnék kérni tőletek olyan nyugtató, altató gyógynövényeket, italokat, stb.., amik nem károsítják a szervezetemet, aminek nem ez lesz a vége, mint a nyugtatónál, hogy eszméletlenül az ágyban fekszek ha sokat veszek be (véletlen).


Kérek szépen mindenkit arra, hogy a nem kulturát szövegeket hagyják ki.


Megbántam amit tettem, de másodjára e akarok visszaesni oda, ahol voltam

Aki tud segítsen mert nem akarok egy dilidokinál kikötni

Ja és még valam. Én nem akartam végetvetni az életemnek..azon az egy napon gondoltam azt..a 20 bogyonál. Ennyi


Tudom hogy egy regény de magamnk nem mondhatt volna el. Ha szeretnétek, ne irjatok.


De azért köszönöm annak, aki normális megértő és segít :) a helyesirásért bocsi ha van benne :))



Nehéz volt ezt leirnom de megtettem.



2015. dec. 17. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Először is szedjél multivitamint, aztán még egy doboz B6-ot, ami idegerősítő. Ezeket meg tudod venni vény nélkül. Pihenj eleget és kezdj el valamit sportolni! Egyél sok csokit, hallgass jó zenéket, és tudd, hogy azzal csak rontasz a saját sorsodon, ha negatívan állsz az élethez,és önmagadhoz.. Vizsgák előtt egyél szőlőcukrot, igyál kólát ezek segítik a koncentrációt. Én szurkolok neked!
2015. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Én hasonló helyzetben vagyok, először csak lopkodtam anyám nyugtatóit(lorazepam) majd 2x is öngyilkosságot kiséreltem meg kb 30 db+alkohollal, közben meg előtte az alkoholra is rászoktam. Július óta citromfűteán élek ami szintén nyugtató hatású, meg néha iszogatok alkoholt de már nem olyan nagy mennyiségben, mint azelőtt.

Így a szorongásom nem tűnt el de elviselhető lett már dührohamaim sincsenek nagyon.

Szerintem próbáld ki a citromfüvet, egy pohár tea úgy kiüt, mint egy feles pálinka legalább.

22/F

2015. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!