Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszintén a Facebookról?

Őszintén a Facebookról?

Figyelt kérdés
Jó vagy Rossz a facebook szerinted? Örömök vagy csalódások értek téged? - Egy hiteles összefoglalót várok minden korosztálytól, saját véleményeket és tapasztalatokat, igazán őszintén és nagyon konkrétan, akár érzelmi statisztikáddal.

2015. dec. 18. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Még 1.5 év, és törlöm magam.
2015. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ ki hogy használja.

Én nem vettem észre, de ha volt egy kis szabadidőm akkor facebookoztam, buszon ültem facebook, kiment a párom cigizni -> facebook...és csak néztem néztem ki mit csinál, a cikkek alatt a vitákat amikbe néha beleszálltam aztán azon kattogtam stb...szóval egy hamis világot láttam... aztán a 300 ismerősömből letöröltem majd mindenkit....mondanom sem kell 3 ember jelölt vissza , 4 kérdezte hogy hova tűntem...a 7 ember akikkel napi vagy másnapi szinten amúgy is beszélek...szóval azóta facebookom sincs...nem izgat mások élete, sőt nem is hiszem azt hogy mások élete jobb! Mert rohadtul csak azt mutatják közbe sehol semmi... a híreket máshonnan is megkapom, szóval...köszönöm 8 év elég volt a facebookból...felnőttem, az élet fontos dolgaival töltöm azokat a szabad perceket.

2015. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sose tudod törölni magad, amit feltöltöttél örökre megmarad minden, szöveg, vélemény, fénykép, statisztika, mikor és kivel, hol pontosan, sokkal több amit gondolnak a felhasználók.
2015. dec. 18. 09:34
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerűen nem érdekel mások élete, így a Facebook sem mond nekem semmi újat. Ezért nem szoktam használni.

Kapcsolatot tartani anélkül is tudok azokkal, akikkel szeretnék.

2015. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

2. Vagyok. Igen, felfüggeszteni lehet csak.

De amit valaha írtam, megosztottam többet soha senki nem látja , de ha a rendszerben bent is marad nem gond..

Nyilvánosan lett megosztva, semmi vállalhatatlan nincs benne.

2015. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Csalódtam általa az emberiségben. Azon kívül, hogy lehet kommunikálni rajta nem igazán jó. Én is a Messenger részét használom, csak kommunikációra, az oldalra nem megyek fel.
2015. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Az oldalra már nem megyek fel, ez azzal kezdődött, hogy az ismerőseim legnagyobb részét nem követtem, a sok játék, egyéb baromság kiírogatása miatt, később már rá sem néztem az oldalra, messengert használom. Alapvetően engem nem érdekelt olyan szempontból a fb, hogy nem irigykedtem senkire, nem idegesített másnak a hülye véleménye, de rájöttem, hogy sokkal jobb ha a gyk-n cseszem el az időmet :) Amúgy szerintem a fb már régen hanyatlásnak indult, 1-2 év és senki nem fogja használni. Ja és magamról szinte semmit nem tettem fel soha, nincs ilyen közlési vágyam az emberiséggel szemben, nem is értem, hogy mire jó. Ha valaki kíváncsi rám, lesz szíves megkeresni és megkérdezni mi a pálya.
2015. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

2010. óta vagyok fent.

több ismeretséget szereztem a facebookon,mivel személyesen nem vagyok az a nagy ismerkedő. pl a barátomat is a facebookon ismertem meg 2 éve.emiatt nyilván nagyon hálás vagyok az oldalnak:D

DE már nem igazán használom . max én is a messenger részét. nem posztolok semmi már úgy 1,5 éve. a kezdeti lelkesedésem,hogy írjunk ki mindent meg rakjunk fel minden hónapban új képet már elmúlt.

az ismerősöket is szelektáltam.

ja még az egyetemi csoportunkat szoktam használni, emiatt biztosan nem is törölném magam. sok hasznos infó és kalóz anyag kerül fel:D nagyban segíti a tanulást. valamint van olyan tanár aki a házikat facebook csoportban rakja fel. szóval hasznosnak tartom a facebookot, de az ilyen bejelentkezős posztok meg kiírások,képek már nem érdekelnek. na meg ez a kapcsolatosdi is gáz. 20 évesek vagyunk, de még mindig van olyan kortársam aki hetente rakja ki más csávóval hogy kapcsolatban. szerintem ez tényleg nagyon ciki. nekem is volt olyan korszakom az exem után és a mostani párom előtt,amikor tényleg minden héten mással randiztam,kavartam. de eszembe nem jutott volna ezt megosztani minden ismerősömmel. ez már konkrétan a magánélet kategória.

nincs azzal bajom, ha valaki kirakja,ha új kapcsolata van. de amikor a 20. alkalommal rakja ki, az a gáz:D remélem világos


még a bajom a facebookkal, a lájvadász oldalak. mindenki ismeri szerintem. valami nagyon feltűnő,izgalmas cím. rákattintasz, de vagy egy semmitmondó cikket találsz,vagy "lájkold hogy megnézhesd" feliratot. az ilyen oldalak nagyon irritálnak:D nem kattintok már az ilyenekre rá se, de vannak ismerőseim akik előszeretettel osztják meg az ilyen kamu oldalakat. és ilyenkor persze vagy törlöm vagy letiltom a bejegyzéseit. de ezt is cikinek tartom,amikor felnőtt emberek nem veszik észre,hogy a hirek.blogspot.hu egy unatkozó kamasz műve, nem egy hiteles híroldal.

2015. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Jó.

Csak a helyén kell kezelni. 38

2015. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nagyon jó dolog, de sok a buta ember, aki nem tudja megfelelően használni.

Szépen be kell állítani, személyreszabni mindent, aztán jónapot.

Tehát én kapásból tiltottam vagy 20 ismerősöm(az idiótákat), valamint lájkoltam a kedvenceim, így nem jelennek meg értelmetlen hülyeségek az oldalamon.

Helyette vannak rajzok(benne vagyok egy rajzos csoportban), jó kis filmelőzetesek, zenék, sztorik, hírek, megjelenések, bulik, ajánlatok, akciók, sokszor elsőkézből, mert van akinek ez az elsődleges csatornája :)

Azért az is nagy flash, mikor kedvenc zenészem szintén nézi a meccset és közben fel-feldob egy postot, aztán látom, hogy ugyan azt gondolja, mint én :D

Kapcsolattartásra is kiváló, nekem nincs vele gondom.

Jah és a "fél" diplomám innen szedtem össze, mert ugye volt fősulis csoport és azért sokszor kaptam itt segítséget, életmentő volt (vizsga után 2 perccel már olvashattam, hogy mi volt bent).

2015. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!