Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha youtube videósok lennétek...

Ha youtube videósok lennétek és lenne egy népszerű csatornátok, válaszolnátok a rajongóitok üzeneteire?

Figyelt kérdés
E-mailban vagy facebookon
2015. dec. 19. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Biztos hogy nem.
2015. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Válaszolnék, mivel ha népszerű lennék akkor abból már lenne reklámbevételem is és érdekemben állna, hogy kiszolgáljam a nézők igényeit.
2015. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősöm, ő azt mondta már beleunt hogy vagy ugyanazt kérdezik meg 100x vagy idiótaságokat kérdeznek, így már nem is válaszol, helyette csinál videókat ahol kérdezhetnek élőben.
2015. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, annak mindenképp, aki értelmes kérdést ír.
2015. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok kérdést kapnék, valószínűleg nem lenne időm/energiám válaszolni mindre.
2015. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a pozitív kommentekre próbálnék.
2015. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok túl nagy youtube-os, van feltöltve két videóm, de az egyiket már több tízezren látták világszerte (lol kis szám, tudom). Folyamatosan kapom az üzenetet, hogy hozzászólás érkezett, de nem érdekel. Soha nem olvastam el őket.


Ha borzasztóan népszerű lennék, akkor is hasonlóan csinálnám. Max a videoválaszokat nézném meg mert abba legalább van egy kis munka fektetve.

2015. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes kérdésekre igen. De a sok 10 évestől jött üzenetre mint pl ez : " Sya én is szretenék hires videjós leni segícs pls hogy én is hires videjós letyek " inkább nem.
2015. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!