Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gazdag lennél, de nem...

Ha gazdag lennél, de nem kellene dolgoznod, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Hányszor utaznál egy hónapban stb.
2015. dec. 19. 15:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%
Dolgoznék.
2015. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rajzolnék, designolnék és programoznék. Ezek egy részével pénzt keresnék, egy részével nem, de amivel igen, azt is nagyon élvezném, különben nem csinálnám :)

Heverészni egész nap nem nekem való. Mondjuk többet ülnék a motoromon, mint valaha, az tuti...

Szeretek világot látni, úgyhogy az lenne benne, de igazából ha van lenne egy tengerparti, hegyre néző kis házam, akkor onnan már nem olyan sokszor vágynék el...

Nem egy hónapban hányszor, hanem évente hány nagyot. Már Palermóba elmenni is vagy 3 hét lenne, pedig az közel van és kompot is használnék.

2015. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is dolgoznék. A kevesek egyesse vagyok aki élvezi azt amit csinál
2015. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. voltam. A párom speciel ellenne munka nélkül, mert ő fanficeket ír, procikat gyűjt (ez elég sok idő, mert teszteli, nézegeti, vezeti őket és elég sokat is szerez) s olyan játékot akar írni, ami eladhatatlan, mert olyan fajta :) De hogy alkotnia kellene, az egyértelmű, akárcsak nekem.

S persze ő is jönne velem motorozni és bejárni a világot. De az szörnyű lenne nonstop.

2015. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Hányszor utaznál egy hónapban"


Egyszerűbb lenne leírni, hogy mennyiszer lennék otthon.



Amúgy hobbimnak élnék, pihennék, könyvet írnék, stb.

2015. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk egyik napról a másikra történne, akkor első körben elmennék külföldre és elvégeznék egy építész tervezői képzést (ez a szakmám, de borzasztóan szar a képzés itthon), utána pedig tervezgetnék, közben festenék, rajzolnék, úsznék és gyúrnék...


Az utazást nem tudom. Nyilván körbejárnám Európát, de annyira nem mozgat a dolog. Bár vennék profi fényképezőgépet is, úgyhogy a képek miatt lehet hogy jobban mennék.

2015. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Dolgoznék meg utazgatnék :D
2015. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dolgozna a fas.zom! Hülyék!
2015. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyasmiben élném ki a kreativitásomat csak és kizárólag, ami nem feltétlenül hoz pénzt, hiszen nem kellene azzal foglalkoznom, hogy milyen bevételt eredményez a tevékenységem. Így azonban erősen kötve vagyok, így sok a kompromisszum.
2015. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 elwera ***** válasza:
Olyan helyen élnék ahol állandóan meleg van és van tenger, vagy óceán. Lenne egy vízen álló telkem, egy hajóm. Gyakran kimennék horgászni. Sokat gépeznék is, megtanulnék rendesen programozni. Sok koktélt innék, megtanulnék koktélt keverni. Rengeteget ennék, megtanulnék főzni. Kertészkednék, zenélgetnék, ilyen hobbiaim lennének. Lenne magántanárom is aki tanítana zenélni. Lenne egy helikopterem, mennék azzal is ide-oda. Szüleimet is vinném és a barátaimat is hogy jól érezzék magukat ők is. Fizetnék nekik is mindent amit szeretnének.
2015. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!