Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha annyira gyűlölö...

Mit tegyek, ha annyira gyűlölök mindent hogy legszívesebben kinyírnék mindent és mindenkit?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly. Nem normális ez a világ..én igyekszem kedves lenni mindenkivel,figyelek arra hogy ki mit szeretne. Engem meg mindenki b...ogat,bánt a külsőmmel,a belsőmmel mindennel. Annyit se hallok soha ,hogy köszönöm hogy segítettél. Vagy egy kérdést néha felém is: hogy vagy?Ha én nem keresek valakit le vagyok ....va.Mindenki kicsesz a másikkal,megölik egymást az emberek a hatalomért/pénzért. Nem látom értelmét ennek. Magamat is megölném csak erősebb az életösztönöm,összezavarodtam mit tegyek? 20/L
2015. dec. 22. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az csak jó hogy nem akarod kinyírni magad, mert tudsz és hiszel az emberekben, egyszerűen csak rossz körökben mozogsz.
2015. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
fordulj orvoshoz.
2015. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
már jártam és nem segített
2015. dec. 22. 14:25
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

1."én igyekszem kedves lenni mindenkivel,figyelek arra hogy ki mit szeretne"

2."annyira gyűlölök mindent hogy legszívesebben kinyírnék mindent és mindenkit"


- lehet, hogy érzik hogy "fecseg a felszín, hallgat a mély" az 1-et mutatod, a 2-t érzik az emberek.

Tudom a megoldást, de nem fogod megérteni.

Hogy vagy?

2015. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a külső alapján való megítélés mindig is lényeges szempont lesz az embereknél. A nők megítélése mindig negatívabb, ezt gondolom észrevetted.

A világ meg szörnyű, próbálj kérget növeszteni, de úgy hogy azért a jó tulajdonságaid megmaradjanak az arra méltóknak.

Pl. nővérem egy nagyon jó indulatú érzékeny ember volt, de annyi szemétséget csináltak vele (pont emiatt), hogy zugivó lett és emberekre nem is fecsérli az idejét...sajnos ezért szívnak mindig a "jók" (oké ez szubjektív), mert őket könnyebb bántani, nyitottabbak mások gondjaira.

Kitartás.

2015. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Élj,ezzel meg ne foglalkozz
2015. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerezz valakit aki ugy lássa a világot ahogy te. :) Ne csak a rosszat lásd probáld keresni a jót és a szépet pl. a természetben.Ne ezt az utat válazd hanem menny vissza az elágazáshoz és menny a másik uton hanem tapos ösvényt saját magadnak.Az élet egy játék ne feled a szabályokat és hogy meik játékkal játszol te döntöd el.Az élet az ellenfeled és ahogy leirtad te nyerni akarsz.
2015. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom, amit leírtál az első három sorban. Keresd a magadhoz hasonlókat, mást nem tudsz tenni. A kinyírós gondolatokat meg felejtsd el.
2015. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán pont azért mert másokat akarsz boldoggá tenni.

Sz*rd le hogy mit akarnak mások.

2015. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az agressziódat kezdd el levezetni valamilyen formában: sport vagy naplóírás, mandalafestés, rajzolás, zenehallgatás, bármi jó. Tarts macskát vagy kutyát. Ne akarj megfelelni önző embereknek és minden kapott agressziót azonnal adj vissza. Nem kell verekedni, a verbálagresszió is segít.


Magadat ne öld meg, még nagyon fiatal vagy. Tanulj és húzz ki Nyugatra egy kicsit levegőzni.

2015. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!