Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2015-ben mi volt a legkedveseb...

2015-ben mi volt a legkedvesebb pillanatod?

Figyelt kérdés

Elmeséled?


Kellemes ünnepeket mindenkinek!



2015. dec. 24. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Lefeküdtem egyszerre 3 lánnyal. Életre szóló élmény.
2015. dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem meglett a felsőfokú nyelvvizsgám, de mondjuk az érettségi bizonyítvány átvétele se volt éppen rossz. : )
2015. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült az érettségim.

A másik amikor a pasim elvitt egy hétvégére szállodába.

2015. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas év volt, de örülök, hogy annó nem engedtem a negatív embereknek és vettem magamnak egy 3D-s nyomtatót.
2015. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A pillanat, mikor belegondoltam hogy legalább mindjárt vége van.
2015. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megismertem -szerintem- az igazit

Ebben az évben kaptam a legtöbb szeretet életemben.

Felvettek egy jó helyre


Bár volt sok depi és mélypont, de azért nagyon jó év volt. :)

2015. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon pöpec kis éven vagyok túl, eléggé élveztem :)

Tavaly szereztem magamnak néhány új barátot és már akkor is volt néhány jó pillanatunk együtt, de az igazi élmények csak idén jöttek :)

Ami a legkedvesebb emlékem, talán az, amikor egy kellemes nyári estén kiültem az egyikőjükkel az egyik játszótérre a városban, vittünk magunkkal egy-egy üveg bort és órákig beszélgettünk.

Tudom, ez nem hangzik túl izgalmasnak, de én minden percét imádtam. Tartalmas, személyes és őszinte beszélgetés volt, olyan, amilyenbe nagyon ritkán szokott részem lenni valakivel.

Utána a bortól kicsit be is csiccsentettünk, szóval belefért még egy kis hülyéskedés is a játszótéren :D

Felejthetetlen este volt számomra :)

2015. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pár hete ültem a tanáriban (tanár vagyok) és dolgoztam valamin, és bejött az egyik tanítványom, nem tudom kit keresett, de ahogy ott állt és várakozott, éreztem, hogy néz, és amikor felpillantottam, összemosolyogtunk. :)


Ilyenkor érzem azt, hogy ez a világ egyik legjobb munkája, mert annyi kedvesség, szeretet van benne... Persze ezzel sok kollégám nem értene egyet, de én még mindig azt vallom, hogy a gyerekekhez a legjobb út a szeretet (akármilyen gyerekek). És aki nem ismeri ezt a hivatást, annak fogalma sincs, hogy egy ilyen összemosolygásban mennyi kedvesség, mennyi érzés van.


Persze volt sok más eset is, nem azt mondanám, hogy ez volt a legkedvesebb, de hirtelen most ez jutott eszembe. :)

2015. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!😊

Utolsó, jó nyugtázni, hogy vannak még ilyen kis lelkiismeretes tanárok!

2015. dec. 25. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első és második válaszolót, mégis ki és miért pontozta le? :D


Semmi igazán kellemes emlék nem jut az eszembe. Persze, voltak jó pillanatok, barátokkal, saját eredmények, de semmi olyan, amire igazán különleges lenne. Inkább az útkeresésről, nehézségekről szólt az év és jó pár emberben csalódtam. Remélem, jövőre jobb lesz! :)

2015. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!