Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dancsó...

Mi a véleményetek Dancsó Péterről és a videóiról?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A színvonal tendenciája videóról-videóra csökken...
2015. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
En szeretem ...szív
2015. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jók voltak a videói kb két évvel ezelőttig. Utána folyamatosan esett a színvonal, hónapok óta fel se néztem a csatornájára.
2015. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dancsó Péter mint ember olyan semleges, nincs vele semmi bajom, de nem is különösebben rajongok érte, vannak jobb meg rosszabb pillanatai, valószínűleg azért olyan népszerű, mert átlagos fazon, tudja mi kell a népnek.

Hát a videóira azt mondanám, hogy olyan édesvegyes; vannak frappánsak, viccesek, unalmasak, átlagosak, feleslegesek, erőltetettek, szórakoztatóak, groteszkek, kritikán aluliak, kecskések, birkásak, krokodilosok, cápások stb.

2015. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Elején nagyon jó volt aztán befutott és már azthiszi, hogy minden vicces csak mert ő mondja. Túl magasra tette a lécet és már rég nem tudja tartani a színvonalat. Alacsony költségvetésű filmeket kritizálni bárki tud, a tv műsora értelmetlen és igénytelen is, a youtube csatornája meg már csak ilyen erőltetett montázsok meg kérdezz-felelekből áll. Minden videója nagyon erőltetten vicces akar lenni és éppen ezért rossz, de már a média futtatja szóval nem kell félteni. Én már régóta nem nézem őt.
2015. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig is erőltetettnek tartottam.
2015. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyképű...volt vele dolgom.
2015. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!