Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság visszautasítani a...

Bunkóság visszautasítani a fb-on ezt a tölts fel 5 15 évnél régebbi képet "kihívást"?

Figyelt kérdés

Remélem tudjátok miről van szó, és nem csak az én ismerőseim körében divat...

Őszintén semmi kedvem fotókat keresgélni és feltöltögetni magamról, és szerintem a kutyát nem érdekel milyen voltam oviban meg a iskolában... Nem vagyok fénykép feltöltögetős fajta... És nem akarok másik 5 embert ilyen kellemetlen helyzetbe hozni, lehet hogy ők pont így gondolnák mint én amikor "kihívom" őket...

Hogy lehet ezt sértődés nélkül visszautasítani? ... Megbántani nem akarom az illetőt aki "kihívott.."


2016. jan. 2. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Viselkedj normális felnőtt módra és ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel.
2016. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
fogalmam sincs mirol beszelsz, de en lexarnam ezt. Ignorald aztan kesz.
2016. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Azt csinálsz, amit akarsz.

Engem anno a jegesvödrös hülyeségre hívtak ki, eszemben sem volt megcsinálni.


Amúgy, erről most hallok először.

2016. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam valami kihívást, még úgy egy éve, de figyelmen kívül hagytam. Nem kell vele foglalkozni és kész.
2016. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy bunkosag. Ha nem, akkor nem..
2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan utasítsa vissza. Én is fogok tenni, ha esetleg kihívnának rá.


Ha okot kell mondani, akkor nyugodtan jó az, amit leírt. Esetleg meg lehet fejelni az indokot a képek visszaélésre adó okai miatt is.

2016. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egyszerű: nem csinálsz semmit. Az a tuskó, aki pedig kihívott, pár napon belül elfelejti az egész marhaságot, mert annyira felszínes.
2016. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!