Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb álláskeresési...

Melyik a legjobb álláskeresési weboldal a profession.hu-n kívül?

Figyelt kérdés
Vidékről keresek munkát és a profession-on keresek úgy 2 hónapja semmi sikerrel. Tudom,hogy vannak még ilyen oldalak,de melyek a legjobbak?

2016. jan. 2. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

!! Milyen szakok munkája érdekel?? !!

Mert vannak kifejezetten szakmai fórumok is.


Nem tudom mi jobb. A profession elég toppon van. De amiket még használtam:


1) FACEBOOK!!!! Hirdess meg haverok között, hogy milyen állást keresel, illetve milyen állást ajánlasz!

Vannak zárt és nyílt csoportok is erre a témakörre.


2) Elvileg jó lenne a linked.in, de a valóság, hogy SPAM az egész oldal, de egy sokadlagos email címre érdemes ott is egy lehetőséget adni magadnak. De saját email címedre elég kemény szűrőket kell használni, mert nagyon agresszív a politikája ennek az oldalnak, de HR-esek használják.


3) randstad


4) jobline / jobinfo


5) Adott cég saját weblapja


+1) Állásbörze! Karrier iroda (iskolákban, egyetemeken)



Sajnos vidék fejlesztés a béka feneke alatt lévő mély pince alapkövét tartó földréteg alját képező őskori üledék között van színvonalban. :(

Vacak és rosszul fizető állások, kihalás alapján átvehető pozíciók, stb.


Úgyhogy sok sikert! Én is inkább dolgoznék vidéken, de a székesfehérvári IBM negyed annyit fizet, mint a vetélytársai BP-n. Morgan Stanly pl 800at is ad, míg az IBM 180at... röhely!

Vidék meg fog halni, ha így folytatják.

2016. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. jan. 2. 14:09
 3/4 A kérdező kommentje:
bölcsész kart végeztem, tehát nem lehet azzal esetleg ismeretség alapján, de nem is érdekel a terület. Az a baj,hogy nincs szakmai tapasztalatom. Amerikában éltem 5 évet ahol illegálisan éltem, tehát bébiszitterkedés nem munka úgymond ilyen téren,amit fel tudnék mutatni.Beszélek angolul, de hiába ha mindenhova szakmai tapasztalat kell. Az a baj,hogy én mellette szeretnék tanulni biokémiét egyetemen levelezőin, sok helyre, gagyibb, gyári munkára pedig több műszakra keresnek embereket. Nehéz,mert ugye ott albérletet kell fizetnem,barátaim nincsenek Pesten, de ebből a szar városból ahol most élek el kell mennem, nem bírom már.
2016. jan. 2. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondozói tapasztalataid vannak.

Nyelvi tapasztalataid vannak.

Baby sitter itthon nem lesz egy ideig, amíg mindenki alig kap fizetést és házat sem tud magának összehozni 10-20 év alatt.

Nagyon sok helyen keresgess. Munkanélkülinek is regisztrálhatsz. Ott is vannak lehetőségek és képzések is.

2016. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!