Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elszúrtam a kis esélyemet is?...

Elszúrtam a kis esélyemet is? Írjak neki egy e-mailt, sms-t esetleg messengeren hogy sajnálom nem akartam? Vagy mit tegyek? A többi lent az "infóboxban".

Figyelt kérdés

Van egy fiú "barátom" akivel ilyen ingadozásos a hangulat közöttünk van amikor nem beszélünk egy hónapig de van amikor naphosszakat és reggel este és mintha együtt lennénk. Nagyon szimpatikus fiú és többet is érzek mint egy szimpla barátság. Ezen a héten naphosszakat beszéltünk aztán jött a szilveszter és én mondom "jajj" poénból felhívom hogy Boldog Új Évet kívánjak Neki és felhívtam de nem ő vette fel hanem haverja és mondom hogy jó akkor add át tök normálisnak tűnt meg minden majd visszahívtak. Felvettem és beleszóltam kérdezték hogy mi a nevem és elmondtam és azt kérdezte az a valaki ( én sem tudom ki) hogy egyáltalán ismerem e martint ismerjük e egymást? Itt egy kicsit kiakadtam majd mondtam hogy hát tudtom szerint aztán mondták hogy nem hinném és mondtam hogy elnézést kiírom hogy köcsög. és letettem. Lehet egy kicsit már nem olyan állapotban voltam szilveszter este miatt is meg minden miatt de én másnap írtam neki, hogy bocsánat. Azóta nem reagál látta nem ír nem reagál semmire. Lehet megutált de hát ez miattam van.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2016. jan. 2. 11:51
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Na ne máár.. Ők a parasztok és te kérsz elnézést? És még a kisgyerek van besértődve?! áááá ez nagyon gáz szerintem, tuti nem kerestem volna és neki kellett volna bocsánatot kérni a tajparaszt haverjai miatt..
2016. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát van benne igazság.. Köszönöm a választ! csak van egy kis baki valószínűleg őt vittem volna magam mellé az esküvőre mert koszorúslány vagyok..
2016. jan. 2. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem reagal, akkor most ne foglalkozz vele! Jon o meg a te utcadba..
2016. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!