Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki volt már elmegyógyintéz...

Valaki volt már elmegyógyintézetben? Leírná, hogy milyen volt? Talán jó lenne elmenni.

Figyelt kérdés
Önként mennék be, csak nem ismerem. Szerintem üldözési mániám van és mintha több öntudatom lenne. És 1 valaki akit sose sikerült legyőznöm. De le akarom és nem tom miért de fenyegetést jelent rám egy elsős szőke kisfiú. Meg 1 tanácsadóm aki mindig tanácsokat ad nekem a fejemben más a hangja is. Szerintem bolond vagyok. A tudatalattim meg a tudatos énem ellen cselekszik néha és nehéz kordában tartani, pl. el akarok érni valamit és mégis elrontom a végén pedig elérhettem volna és mintha szándékosan elrontanám de nem akarom szándékosan elrontani de valaki igen ami nekem a részem de nem én vagyok.
2016. jan. 2. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2016. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ez normális akkor én nem akarok az lenni.
2016. jan. 2. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felkeresed a hátirovosodat elmondod a problémádat, majd követed az utasításait! Lehet, hogy ad egy beutalót például.
2016. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben.
2016. jan. 2. 13:31
 5/9 anonim válasza:
92%
Amíg azon tudsz gondolkozni hogy örült vagy e,vagy nem?!Addig nem vagy az!Mert az őrültek sose godolkoznak ezen.
2016. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtat! :)
2016. jan. 2. 13:50
 7/9 anonim válasza:
Hát elmegyógyintézetbe ne vágyjál! Ott kegyetlenül bánnak az emberrel. Amúgy oda meg nem lehet csak úgy besétálni. A folyamat: Háziorvos,pszichiáter,ha ő alapos indokot talál rá,akkor befektet,de szerintem ezt ne akard.
2016. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül muszáj befeküdni. Lehet, hogy a problémád nem is annyira súlyos. Még a skizofréneket sem feltétlenül fektetik be manapság, annyira kevés a hely és sok a beteg. Orvosból meg még kevesebb van.


Egyébként jártam már járóbetegként (ott rendelt az orvosom) és nem láttam, hogy annyira gáz lenne. A betegek azt csinálnak nagyjából amit akarnak és normálisnak tűntek az ápolók és orvosok is. Az viszont alap, hogy mint minden közintézmény, a pszichiátriák is frankón le vannak amortizálódva.

2016. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan szörnyű, van ellátás (3x étkezés), igaz magyar kórházi színvonalon, vagyis kicsit le van pukkanva minden. De van mindig valami jó program: kreatívkodás, mese- és zeneterápia, csoportos beszélgetések, társasjátékok, munkaterápia (pl. recepciósnak kell lenni), sőt a jobb helyeken kutyaterápia is.

De azért a nap jó részében még így is csak bóklászik az ember, viszont lehet ismerkedni is.

2016. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!