Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor egy nő elkezd ütlegelni...

Amikor egy nő elkezd ütlegelni egy férfit, a férfinak mit kellene tennie?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 22:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mintha egy férfi kezdené el ütlegelni: Próbálja megvédeni magát.
2016. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Egy nőre nem szabad kezet emelni.


Úgyhogy nincs más választás, le kell lőni.

2016. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Vedeni a fejed, a tested, es otthagyni.


Semmikeppen sem visszautni.

2016. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő az erőkülönbség s ő az a békés fajta, lefogni, belökni egy szobába és nem kiengedni egy ideig vagy valami. Persze helyzetfüggő.

Amúgy védekeznék férfiként is (speciel nő vagyok, pontosabban androgün és fizikailag nem agresszív, de véleményalkotásomban ez eléggé mindegy), nem igazán világos számomra, miért ne, direkt verekedést persze nem kezdeményeznék (de ebben mindegy a nem és az erő mértéke, inkább a konszenzus számít. egy közös megegyezéses baráti meccs miért ne), de hogy megvédeném magam, ha tudom, az egyértelmű.

S mi van, ha a nő eszközt használ vagy tizen van? De mondom, az erőfölény sem számít, az ember nem így oldja meg a problémáit, viszont fizikai lépéseket is tesz, ha fenyegetve van az épsége. Nem túlzásba esve, persze.

2016. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Otthagyni, vegleg.

Ha egy ember kulseju baromnak a verekedes az egyetlen eszkoze a vitas kerdesek megbeszelesere, attol el kell valni, fizikailag es mindenkeppen, orokre, akar ferfi, akar no. Es nincs jajbocsanatsohatobbet...! Kutyabol nem lesz szalonna.

2016. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom amit a nő tenne hasonló helyzetben: rúgja lábaközön teljes erőből.
2016. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha egy sztereotíp helyzetet nézünk ahol a férfi fizikai ereje jelentősen nagyobb ott szerintem eszerűen megfogni és erőt drmonstrálva arrébb rakni úgy hogy sérülés ne történjen. Ha a nő elég erővel rendelkezik (tapasztalt harcművész esetleg) és a szándéka komoly ott nemre való tekintet nélkül védje meg magát a férfi. Ha a nő jelentős erőfölényben van (férfi tapasztalatlan míg a nő verekedésben jelentősen jártas vagy egyszerűen sokan vannak) ott döntse el mindenki magának hogy szégyen-e elfutni.
2016. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát ha engem ok nélkül elkezdene ütlegelni egy nő, akkor leba*znám a földre
2016. jan. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Egyszer egy hisztérika barátnőm elkezdett ütni, erre én tényleg csak lefogtam a két kezét, meg lelöktem a földre, hogy nyugodjon már meg, erre elhíresztelte mindenkinek, hogy megvertem. :D
2016. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Kicsavarnám a kezét, és a földre vinném mint rendőrök szokták, aztán ott maradna míg megnyugszik.
2016. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!