Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek huszonéves...

Ha valakinek huszonéves koráig nem volt normális élete később ez megváltozhat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha valakit sok trauma ért és nem volt normális rendezett élete, akkor később attól még neki lehet boldog kiegyensúlyozott élete és családja attól függetlenül, hogy még nem tapasztalt ilyet, de nagyon vágyik rá?


Vagy vannak dolgok, amik annyira bennünk maradnak,hogy nem tudunk rajtuk később változtatni? Elég furán tettem fel a kérdést és nehezen fogalmazom meg mire gondolok, de remélem értitek és tudtok rá válaszolni, ha volt már hasonló tapasztalatotok. Köszönöm előre a válaszokat!


2016. jan. 8. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Értem mit kérdezel . Pont hasonlóan vagyok én is.

Szerintem lehet gond nélkül. Ha teljesen le tudod tisztázni magaddal minden bajod.

Ami persze idő. De ez csak rajtad áll.

Szorítok neked:)

23 F.

2016. jan. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet is meg nem is. Nekem néhány pofonon kívül testi rossz nem volt a családi életemben, de mentálisan nem lehetett normálisnak mondani a családomat. Mai napig kihat az életemre. Ugyanakkor mindig akartam a változást és bár igazi, átlag, kiegyensúlyozott családi életem nem lett, de attól is nagyon távol vagyok ami gyerekkoromban volt.

Gondold végig, hogy mit szeretnél. Írd le. Azt mondják, akik leírják mit szeretnének sokkal inkább megvalósítják, mint akik csak gondolkodnak róla.

Teremtsd meg az anyagi hátterét, hogy elmehess különböző tanfolyamokra, szakemberhez ahol segíthetnek Neked felejteni/feldolgozni/tanulni a történtekből.

Ha lenne gyerekem és csak egy dolgot taníttathatnék meg neki akkor erősen kellene gondolkodnom, hogy az agykontrollt vagy az Alexander módszert választanám. Ez utóbbi látszólag csak a mozgásról szól, pedig nem. A test is visszahat a hangulatodra. Tehát mozgás, sport, csontkovácsolás, masszírozás mind kihat a mentális állapotunkra.

Amiket hirtelen ajánlani tudnék Neked: EFT (ezt akár youtube-ról is megtanulhatod), agykontroll, kineziológia, családállítás. Szintén youtube: Bagdy Emőke és Bagdi Bella.

És mindezek előtt: [link]

Carol Dweck videója. Nekem elsőre únszimpatikus volt, aztán rájöttem, hogy hihetetlenül inspiráló.

2016. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet igen.

Normális környezetben,normális emberek között.

Nem mindegy,mikor és milyen traumák értek.

Minél fiatalabban,minél több,nagyobb trauma,annál nehezebb a lelki felépülés,de lehetséges,a lélek gyógyítható.:)

2016. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. jan. 10. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!