Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden férfi, aki női lakótárs...

Minden férfi, aki női lakótársat keres arra hajt, hogy majd összejön a csajjal, vagy legalább alkalmi kapcsolata lehet vele?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt szeretnék majd beköltözni Budapestre, úgyhogy néztem hirdetéseket, és többségben olyanokat találtam, ahol férfi konkrétan női lakótársat keres (fiatalabb férfiak is, meg pl. volt olyan, hogy egyedülálló apuka, stb). Ilyenkor arra számítanak, hogy hátha alakul majd köztük valami? Mennyire jelleíző, hogy valóban lesz belőle valami?


Normális válaszokat, esetleg tapasztalatokat írjatok kérlek! :)


19/L



2016. jan. 10. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyanúsan olcsó a szoba, akkor igen. Ha felezitek a költségeket... nos a remény akkor is ott van.
2016. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*jellemző
2016. jan. 10. 16:57
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilván voltak olyanok is, ahol írták, hogy ingyen lakhatás "baráti szerelemért cserébe", itt azért elég egyértelmű a szándék. :D De pl. az apukás az 30+rezsi volt, ami, elnézve a hirdetéseket egy elég átlagos ár volt.
2016. jan. 10. 16:59
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem olyan is van közte jócskán, aki rendszerető, és a női lakótárssal nagyobb az esély rá, hogy nem lesz szemétdomb a lakásból.
2016. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Normális ember eleve nem költözik össze vadidegennel, akármi is van. Abból csak a balhé van hónapokon belül.
2016. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, uttsó.:-)
2016. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezek alapján kéne ítélkezned (vagy úgy amúgy is), nem mindenkinek van a városban lakása, vagy esetleg lehetősége, hogy egy aránylag átmeneti időszakra vegyen egyet, vagy hogy egyedül béreljen. A kollégium sem mindenkinek elérhető. Ha megbízható a főbérlő, és elég alkalmazkodó mindenki, akkor szerintem simán működhet a dolog. Max. te nem fogod ezt csinálni (akár bérelni, akár bérbeadni), nem kötelező. :)
2016. jan. 10. 17:24
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem erről van szó, egész egyszerűen igénytelenség. Persze, össze lehet költözni valami vadidegennel, miután facebookon váltottál vele két szót, mert milyen jó lesz, havi 100 helyett csak 50et fizetek, cserébe határozatlan időre létbizonytalanságra kárhoztatod magad, mert jó esélyjel (legalábbis valószínűbb, mint hogy nem) egy pénisz az illető, nem takarít, hangoskodik, téged talál hangosnak, felhordja a haverjait, stb., te meg nem tehetsz semmit. Mondom, normális ember ilyenből nem kér.
2016. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ettől még ugyanúgy mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy bevállal-e egy ilyet vagy sem, anélkül, hogy mások ítéletet mondanának felette.
2016. jan. 10. 17:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes konkretizálás előtt egy személyes találkozó(amire ne egyedül menj), illetve lakás szemle. Sajnos sok pasi vadászik így kihasználható nőkre,így vigyázni kell. Nekem mondjuk jó tapasztalatom volt,talán szerencsés voltam,de volt fiú lakótársam,később még két lány hozzánk költözött,soha nem volt gond, kellemes baráti társaság volt :)
2016. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!