Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak internetezés...

Mit csináljak internetezés helyett Veszprémben és környékén?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy ezt a kérdést már 2010-ben feltették, de akkor egy internetfüggő kért segítséget. Én nem vagyok függő, de fogalmam sincs mit tehetnék. Főleg ilyen időben. Járok sportolni hetente egyszer, amikor a haverom ráér. A többi barátom sosem szeret kimozdulni, ha meg egyedül elmennék valami klubba, onnan tuti kinéznének, mert "új" vagyok... Kivéve ha nem valami vallási szektáról van szó.

2016. jan. 10. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvek, filmek, társasjáték, videójáték, maszturbáció.
2016. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem néznek, a beülős helyeken vannak törzsvendégek, de ezeket is inkább csak a csaposok ismerik meg amúgy a kutyát se érdekli, hogy most vagy ott először.

Járj többet sportolni nem feltétenül a haveroddal mehetsz csak, esetleg iratkozz be egy foci/kosár/kézilabda csapatba.

Középiskolás vagy egyetemista vagy? Vagy főállásban dolgozol?

2016. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétköznapokon 4-ig dolgozok főállásban, de 5-re érek haza mert a melóhelyem Nemesvámoson van. Mire összekapom magam van vagy 6 óra. Sokan vannak így, de amikor több időm lenne, akkor sincs ötletem.
2016. jan. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!