Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt gyakorikérdéseken miért...

Itt gyakorikérdéseken miért az az első egyeseknek, hogy belekötnek a kérdésbe?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már ezt az úgy gondolom gusztustalan stílust. Ahelyett, hogy válaszolnának inkább egyből belekötnek a kérdésbe. Én abszolút nem érzek ilyenre késztetést. Mindig az a célom, hogy a kérdést megválaszolva segítsem a kérdezőt.

2016. jan. 12. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Tudod vannak kérdések, amik annyira ostobák, hogy a legjobb szándék mellett sem lehet normális választ adni.
2016. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Mikor valami kapitális marhaságok kérdez a kérdező, akkor én is hajlamos vagyok bele kötni, de ha egy normális kérdésről van szó, akkor ha tudok válaszolok, és eszem ágában sincs kötekedni.
2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Mert ahogy mindenhol, itt is kétféle ember van. Az egyik segítene szeretne másoknak, és azért regisztrál. A másik csak kötekedni akar, és egyáltalán nem célja, hogy segítséget nyújtson. Plusz talán van gy középút is, aki segíteni akar, de ha valami neki nem tetsző kérdést olvas, akkor úgy érzi, hogy feltétlenül véleményt kell nyilvánítania az adott kérdésnél, még akkor is, ha a "válasza" távol áll a hasznostól.
2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Sok függ magától a kérdéstöl.


Van, amikor a fogalmazás annyira rossz, hogy jóformán nem érthetö, mit is akar megtudni.


Van, amikor a helyesírása olyan, hogy szintén az érthetlen határán van (kérdés, melyik oldaltól)


Van, amikor a kérdés annyira butaság, hogy nem hihetö, hogy valaki tényleg annyira buta lehet, hoyg megkérdezi.


Meg van, amikor a kérdezö egyszerüen lusta pl. a google-t használni.


Persze van olyan válaszoló is, aki csak veszekedni vagy kötözködni akar, de nem mindig van így

2016. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Feketeruhasember ***** válasza:
77%
Konkrét kérdés nélkul erre nem. leget válaszolni, de elmondható hogy néha a kérdezo olyan kérdést ír ki ami okot ad erre, esetleg értelmet a kérdés. Én pl abba kötök bele mikor valaki "mini yorky" t akar vennii a neten és ehhez kér tanácsot...
2016. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Már eleve azt sem értem, hogy egyesek minek szólnak be ostoba kérdésekre.

Én kihagyom az ilyeneket. Minek kötekedni, de tényleg?

2016. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Kik azok az "egyesek"? Szerintem senki nincs, aki csak kötekedne, de mindenkinél kiverheti a biztosítékot egy -egy esetverően ostoba kérdés, vagy amikor a kérdés nyilvánvalóan provokatív vagy kitalált, vagy amikor egy nap 20X kérdezik meg ugyanazt )( pld. a Nyilas Misis kérdéshullám), vagy amikor a kérdező arra is lusta, hogy először utána nézzen, és a Google első találatában ott a válasz. Szerintem ezek sokakat irritálnak, legfeljebb az ingerküszöb eltérő.

Én is szoktam "belekötni", de az esetek 90 %-ban megpróbálok hasznos és részletes választ adni.

Nálam a "csináld meg helyettem a házim", és a nyilvánvalóan burkoltan uszító, rasszista kérdések szokták kiverni a biztosítékot.

Mea culpa...

2016. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Pld. erre a kérdésre lehet értelmes választ adni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

?

2016. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2016. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
Kedves 8.! igen lehet, kiszámoltam, az oldalon megtalálod a válaszom.:)
2016. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!