Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem semmi értelme az...

Úgy érzem semmi értelme az életemnek és az egész létezésnek, miért éljek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, egész nap csak ülnék, semmit sem csinálva, teljesen magamba vagyok zuhanva. Úgy érzem minden tettem és minden esemény, minden amiről azt hiszem ez egy jó dolog csak felesleges erőfeszítés, úgy is meghalunk.
2016. jan. 12. 22:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert az olyan könnyen megy, minek örüljek? Az életem egy kalap sz*r.
2016. jan. 12. 22:54
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az élet rendje a halál, de viszont még életedben élhetsz is és alkothatsz is az utókornak. Örülj hogy egészséges vagy (remélem). És ne depizz hanem keress olyan új elfoglaltságot amit szeretsz majd csinálni. De 19 évesen azért még van jó pár éved...gyerek, család, karrier, ezeket mind még megcsinálhatod és majd látod az értelmét.
2016. jan. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a feladatunk, hogy szolgáljuk a nálunk életképesebb egyedeket. Mint a hangyáknál, mi vagyunk a dolgozók.
2016. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Se karrierre se családra nem vágyom, alkotni szeretnék de már nincs türelmem semmihez, csak a feszültséget érzem állandóan, hogy szétvernék valamit.
2016. jan. 12. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
A boldogság elérése nem jó cél neked? Ezért szerintem érdemes élni.
2016. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19 évesen kár lenne lemondanod a boldogságról, de nem fogok közhelyeket írni, mert tudom, hogy számodra csak üres szavak lennének. 28F
2016. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És miért nem ölted még meg magad? Abból ítélve hogy ezt a kérdést ki tudtad írni valami csak van az életedben amit nem akarsz itt hagyni nem?
2016. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az hogy létrejöttem, és ha már igen, talán nem véletlenül. De hogy rájöjjek mit is kezdhetnék ezzel, arra már képtelen vagyok. Az egész életem nyomorúság és kínszenvedés volt, kivéve talán a kisgyerekkoromat amikor még nem fogtam fel egészében ezt a világot. Olyan mélyen belém épült, hogy egy szerencsétlen semmirekellő vagyok, akinek nem jár a boldogság, hogy tehetnék akármit ugyanoda jutnék vissza. Most csak arra vágyok, hogy szétverjek valamit.
2016. jan. 12. 23:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát verj szét valamit. Mi tart vissza?
2016. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ezaz! Miért nem azt csinálod aihez kedved van? Szállj fel egy vonatra, vigyelmagaddal egy kalapácsot, menj ki a városból, jó messze, falura, ott vannak mezők.

Be állsz egy mező közepére, fogod a kalapácsod, és elkezded ütni a kövekt meg minden szart ott ami körülötted van. Kiabálhatsz, meg minden, senki em fog rádszólni, mert senki nem hallja.

Aztán menj szépen vissza szobádba, és örülj hogy végre szétverhettél valamit.

Ezután az a feladatod, hpgy gondolkozz a következő olyan dolgon, amit szívesen csinálnál

és így tovább, s így tovább a végén boldog leszel, elgalábbis nekem bevált :)

2016. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!