Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha verekedek, és elvisz a...

Ha verekedek, és elvisz a rendőr, az mennyiben hátráltatja a továbbtanulási és későbbieken a munkalehetőségeim? Mármint az, hogy voltam büntetve.

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy továbbtanulás előtt vagyok,szeretnék egyetemre menni,viszont 1 lány miatt akadt egy összetűzésem 1 sráccal,akinek elvettem a nőjét,úgy hogy már majdnem együtt voltak. És lesz nemsokára buli,ahová mind a ketten megyünk,és megígérte,hogy meg fog verni,azóta is üzenget nekem a haverjaival. Ne értsetek félre nem félek tőle,mert vagy 15 kilóval nehezebb,meg 10 centivel magasabb vagyok,de mégsem akarok verekedni,viszont könnyen lehet,hogy elkerülhetetlen. Akkor viszont beverem az orrát.


Egy barátom járt már így,hogy verekedett az utcán,és pont jött a rendőr,és ültek mindketten 72 órát.


18F


2016. jan. 15. 15:54
 1/2 Roland G. ***** válasza:
Ha véletlenül nagyobb baja lenne,akkor többet is ülhetnél,és akkor bizony hátráltatna sok mindenben.Ha pedig elkerülhetetlen,akkor hívd félre,hogy ne lássa senki...
2016. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogos önvédelem, szóval emiatt nem bűntethetnek ha ő kezdi és lecsavarod.
2016. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!