Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ötletek új tevékenységek terén?

Piriiiii kérdése:

Ötletek új tevékenységek terén?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú és bonyodalmas lenne leírnom a mostani állapotomat, röviden: egy ideje (8-10 hónapja, mondjuk sosem voltam épp egy vidám ember, csak régen azért tudtam örülni dolgoknak) nem vagyok túl jól érzelmileg. Sok oka van, de most nem ez a lényeg.

A megoldást keresem inkább, és az a szűk emberréteg körülöttem, ami számít, azt mondja, és én magam is így vélem, hogy valami újat kellene kitalálnom, csinálnom, elfoglaltság terén.

19 éves lány vagyok. Alapvetően sok minden érdekel, vagy érdekelt, és csináltam, művészeten belül szinte mindent (írás, fotózás, rajz, filmezés, zene, stb.), meg ezt is tanulom (szobrászat). De van valami ötletetek, hogy mihez kezdhetnék hozzá? Talán a sikerélmény lenne a legfontosabb. A túrázás lenne a legjobb (az nyáron bevált olykor), de ahhoz most nem túl jó az idő, meg egyszerűen nem alkalmas. Most kitaláltam legújabban a citerázást, de azt nem biztos, hogy sokáig tartónak érzem, vagy olyannak, ami igazán lefoglalna, ráadásul hosszadalmas lenne rendbe hozatni a citeránkat...

Szóval jó lenne valami olyan, ami tényleg, garantáltan, teljesen felpörgetne, lelkesedést adna nekem... a sport is kilőve, futok. Az olvasás sem izgat már annyira, a filmektől valamiért még üresebbnek érzem magamat legtöbbször...

Megjegyzésként: van párkapcsolatom (az sem tölt fel igazán egyébként és értelmetlennek látom, de ez meg a bizalmatlanságom miatt van), az emberek amúgy nem érdekelnek, pedig valahol szükséges lenne a társaság számomra.

Az a gond, hogy semminek sem látom értelmét, az értékét... ezt kéne megcáfolni.

Örömmel veszek minden olyan ötletet, ami nem hangzott el fentebb.


2016. jan. 15. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyen önkénteskedj. Az ember először csak ímmel-ámmal veszi rá magát, mert "miért én szenvedjek más hülyék felelőtlenül kirakott kutyái-macskái miatt" aztán odamész, meglátod azt a reménytelen környezetet, belenézel a szeretetéhes kis szemeikbe és elementáris erővel zúdul rád a felismerés, hogy mennyire hatalmas szükség van arra, amit tenni készülsz. Ráadásul instant karmaként azonnal visszakapod az összes rájuk fordított energiát, olyan szeretet zúdul rád tőlük. Próbáld ki... nem volt még olyan ember, akinek ez "nem jött be".
2016. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet. :) Szeretem az állatokat ugyanis. Bár innen sajnos iszonyú messze van állatmenhely, de megoldható.
2016. jan. 16. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!