Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emo lettem? Milyen egy emo?

Emo lettem? Milyen egy emo?

Figyelt kérdés

Kis korom óta nagyon vonz az emo mint stílus, de magát az érzést nem tudtam megérteni.

Nagyon sok rossz dolog történik velem. Leégetnek mindenki előtt, hazugságokat terjesztenek rólam. Mindenki csúnyán néz rám és mindig bántanak. És még itthon sem értenek meg. Ők is csak bántanak.

Rockot kezdtem hallgatni és a külsőmön is kezd látszani. De nem vagyok szomorú. Az a típus vagyok aki mindig mindenen nevet. RealTrill-t hallgattam. Nagyon szeretem ezeket a számokat csak az a baj hogy arra inspirálnak hogy ne foglalkozz semmivel.

Az lenne a kérdésem hogy ha nincs emo hajam és nem emo ruhákba járok csak sötét szinűbe de az érzés meg van bennem attól még emo vagyok? És lehet rockon kivűl még RealTrill-t hallgatni? És sokat beszélek csúnyán ezen változtatni kell?

Azért kérdezem mert tenyleg el vagyok keseredve és nagyon rossz. Szeretném ha ezt látnák az emberek. Ugy akarok viselkedni mint ők. Nem pózerkedni akarok. Mik a szokások? Milyen emo?


2016. jan. 15. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig pózer vagy. A stilusérzés jön magától. Nem lehet valaki rocker, rapper ha nem érzed magadévá...na mindegy. Majd konövöd.
2016. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

igaza van az elsőnek :D

nem úgy lessz valaki emo hogy megnézi mit kell csinálni és úgy tesz, hanem az 'emo féle' embereknek ösztönből jönnek a dolgok. De te pózer vagy sajnálom.

2016. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!