Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ha ismeretlen férfiak...

Lányok, ha ismeretlen férfiak jelölnének be facebookon ismerkedés céljából. Mi lenne a jó kezdőszöveg, amire válaszolnátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így ismertem meg a mostani barátom.


Egy gimnáziumba jártunk, igaz, úgy hogy egyszerre is, úgy csak 1 évig mert ő 3 évvel idősebb nálam.

Most ugyanoda jöttem tanulni abba az egyetemvárosba, ahol ő is tanul. Egyszer meglátott a villamoson távolról, emlékezett rám és megkeresett facebookon.


Szóval a mi ismerkedésünknél jó alap volt az, hogy voltak a közös iskolánkról (és szülővárosunkról) közös emlékeink, beszélgetési témáink.


19/L

2016. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Frissen megözvegyült, gyermektelen, multimilliomos, sportos tesalkatú férfi...............
2016. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...elcserélne 2 szobás öröklakását 1.5 szobásra.
2016. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet a farkadról, az 10/8 bejön
2016. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

semmi

alapból a csajozós dumák gagyik, ahelyett hogy valaki rendesen bemutatkozna és ilyenek,nem kell ilyen mindenféle kreált duma. de a fb nem ismerkedésre van

2016. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!