Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom mit olvassak....

Nem tudom mit olvassak. Szerintetek mit?

Figyelt kérdés

Szeretem a fantasy-kat és az akciódús könyveket. Persze egy kis romantika mindegyiket feldobja de nem szeretem a romantikától csöpögő könyveket.

Amik tetszettek: A végzet erekjéi sorozat, Pokoli szerkezetek trilógia, Luxen sorozat, Időtlen szerelmi trilógia, Elidegenítve 1,2 , Vámpírakadémia sorozat, Az útvesztő



2016. jan. 19. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Trónok Harca
2016. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Vajákat tudom javasolni.
2016. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy állsz a sci fi-vel, de pl. ezt olvasd el: Timothy Zahn A birodalom örökösei, Sötét erők ébredése, Az utolsó parancs. Ja ezek mind star wars könyvek. Ez úgymond a hetedik, nyolcadik, kilencedik rész egy rajongótól, de remekül sikerült szerintem, meg sokak szerint is.
2016. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján merem ajánlani R A Salvatore sötételf sorozatát. Ne riadj meg attól hogy hány kötet van! Úgy van megírva hogy bármikor lehet szünetet tartani.

A Dungeons&Dragons/Forgotten Realms világában játszódik, de ez mellékes. Rendkívül akciódús, epikus történet. Van benne szerelmi szál is, de nem tinirománcosan megírva.

Annyi hogy ha az első kötet nem annyira tetszik(szerintem fog) akkor is pörgesd ki, az bemutatja a világot és a főszereplő útját amíg a saját lábára áll, ezért nem lehet kihagyni. Összességében megéri.

2016. jan. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2016. jan. 20. 10:10
 6/8 anonim válasza:

Leiner Laura:Bexi sorozat

Én ezt csak ajánlani tudom, mert tizenévesekről szól. Tizenévesen lett hírességekről. Bexinek meg kell szoknia, hogy híres lett, közben pedig beleszeret egy Nagy Márk nevű paiba. Már három részt attak ki belőle, a 4. kötet most tavasszál jön ki. :D

2016. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Anita Blake sorozatot tudom ajánlani. Letehetetlen.
2016. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 licsike012 válasza:
Rachel Hawkins-tól tudom ajánlani a Hex Hallt.
2016. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!