Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is felidegesít ez a...

Titeket is felidegesít ez a videó?

2016. jan. 19. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Nézd ennél mennyivel szörnyűbb dolgok történnek nap mint nap a világba. Nem szabad ennyire leragadni meg ennyire komolyan venni egy ilyen ügyet. Persze valami defektje van a csávónak, de ez CSAK igen "CSAK" egy kutya, tenyésztenek napi több százat vagy több ezret, nem lát el semmiféle feladatot, nagyon könnyen helyettesíthető.

2016. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem leginkább elszomorít hogy az ember mint "kulturált" lény, még mindig alapvetően állati vagy még annál is rosszabb kegyetlenséggel képes elvenni mások életét, vallási, politikai, ideológiai alapon, vagy simán csak heccből.


Idegesíteni már nem szoktam magam ilyenekkel, attól hogy idegeskedek, a világ még olyan marad amilyen.

2016. jan. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Napokig nem tudtam tőle maszturbálni
2016. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Persze valami defektje van a csávónak, de ez CSAK igen "CSAK" egy kutya, tenyésztenek napi több százat vagy több ezret, nem lát el semmiféle feladatot, nagyon könnyen helyettesíthető."

Gratulálok a létszemléletedhez! Tehát ami nem hasznos és sok van belőle, az kínozható?

Ugyanez a véleményed a csecsemőkről is? Belőlük is jó sok van, még vagy 20-30 évig egyiknek sem vesszük különösebb hasznát, jó részének pedig még azután sem...

Nagyszerű a tudat, hogy hozzád hasonlók rohangálnak odakinn ezrével...

2016. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, mindenki magából indul ki, viszont én nem tennék egyenlőségjelet egy állat és egy ember közé.

Ennél brutálisabb állat és ember kínzások valamint halálok történnek nap mint nap. Mi meg pont ennél ragadunk le... Aztán mindenki kemény lesz, hogy ő mit csinálna ezzel az emberrel. A valóságba pedig nagy ívben elkerülte volna, nehogy ő is úgy járjon mint a kutya.

Az embereken vagyok kiakadva, hogy csak azt veszik észre amit akarnak. Állatvédők? Kiállnak aztán szidják a gyilkost unalmukba... Ott vannak a menhelyek, lehetett volna menni kutyát sétáltatni.

Meg 1 éves a videó. Ha nem adja le a TV a cigánygyerek ugyanúgy él tovább, a kutyáról meg senki nem is tudott.

Így miután a rendőrség meg a média is rászállt, már bátran ugatnak a háttérben az emberek. Ez nekem ugyanolyan undorító mint maga a gyilkosság. Azon gondolkodnak hogyan ítélkezzenek egy másik ember felett, ahelyett, hogy próbálnák jobb helyé tenni a világot.


Az emberek mentalitása, hogy nyugtatgassák a lelki világukat:

Rossz dolog?

-Rossz dolog.

Ellenzem?

-Ellenzem.

Akkor én jó ember vagyok.

2016. jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!