Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek elerhetem a celomat?

3-4 eve az a celom hogy kint amerikaba ganxta rapper lehessek. Most vagyok 18 eves. 173cm vagyok. Mar egy ideje gyurok szoval nemvagyok egy kisdarab. Inspiraciom is vannak szovegirasra. Szerintetek lehet hogy elerjek valamit ezzel kapcsolatban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cél, álom, rap, rapper, Ganxsta Zolee, Amerika

2016. jan. 20. 16:02  Privát üzenet  

A válaszok
Persze, láttad, hogy milyen rapperek vannak mostanában a világ minden táján... Franciában konkrétan egy 10-12 éves kiskölyök is albumot csinált. Menj és légy boldog, küzdj az álmodért!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. jan. 20. 16:09 Privát üzenet
Gangsta rappet már seni se csinál. Most inkább a SWAG, a füvezés a jó. Gangsta rapper amúgy se ér sokat ha nem hiteles. Ott van 50Centi. 9x meglőtték. Tupac, többször meglőtték, amikor meghalt, akkor se párnák közt feküdt, hanem zúdították rá a golyókat. Mindegyik a bűnözésből jött. Te gettóba laksz? Színes bőrű vagy? Ha ezekre nem a válasz, akkor felejtsd el a gangsta rappet. Vagy rappelhetsz itthon. Itt elmegy egy fehér. És ne gyere Eminemmel. Ő se gangsta rapper. Ő sima rapper.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. jan. 20. 19:52 Privát üzenet
Sajnálom, 175 cm alatt senki nem lehet ganxta rapper :(

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. jan. 21. 21:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja mer ha valaki feher akkor mar senki nem?:'D

Van olyan torveny hogy 175cm alatt nemlehet valaki nagy ember?XD hat oke

# 4/4Időpont 2016. jan. 21. 21:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Berzsenyi Daniel Gimnaziumba jarok eleg jo tanulok vagyok es az az almom hogy egyszer pilota lehessek! Az anyagi kolcseget ismerem de azon kivul szerintetek elszantsaggal es...
Ha így növelem a napi edzésadagot, szerintetek reális, és elérhetem a hosszú távú célomat?
Elerhetem a celomat?
Elérhetem a célomat így?
Ilyen tervel elérhetem a célomat fél év alatt?
Elérhetem-e még a célom? (Többi lennt. )

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!