Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elerhetem a celomat?

Szerintetek elerhetem a celomat?

Figyelt kérdés
3-4 eve az a celom hogy kint amerikaba ganxta rapper lehessek. Most vagyok 18 eves. 173cm vagyok. Mar egy ideje gyurok szoval nemvagyok egy kisdarab. Inspiraciom is vannak szovegirasra. Szerintetek lehet hogy elerjek valamit ezzel kapcsolatban?

2016. jan. 20. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, láttad, hogy milyen rapperek vannak mostanában a világ minden táján... Franciában konkrétan egy 10-12 éves kiskölyök is albumot csinált. Menj és légy boldog, küzdj az álmodért!
2016. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gangsta rappet már seni se csinál. Most inkább a SWAG, a füvezés a jó. Gangsta rapper amúgy se ér sokat ha nem hiteles. Ott van 50Centi. 9x meglőtték. Tupac, többször meglőtték, amikor meghalt, akkor se párnák közt feküdt, hanem zúdították rá a golyókat. Mindegyik a bűnözésből jött. Te gettóba laksz? Színes bőrű vagy? Ha ezekre nem a válasz, akkor felejtsd el a gangsta rappet. Vagy rappelhetsz itthon. Itt elmegy egy fehér. És ne gyere Eminemmel. Ő se gangsta rapper. Ő sima rapper.
2016. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, 175 cm alatt senki nem lehet ganxta rapper :(
2016. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja mer ha valaki feher akkor mar senki nem?:'D

Van olyan torveny hogy 175cm alatt nemlehet valaki nagy ember?XD hat oke

2016. jan. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!