Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a paitoknak...

Ti elmondanátok a paitoknak ha a lány barátnőtök igy viselkedne szerintetek miért viselkedik igy velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
A lány barátnőm mostanűban eléggé furcsán viselkedik velem.Máskor amikor azt mondta szép vagyok akkor gondoltam csak úgy mondja.De mostanában egyre sűrűbben monndja hogymilyen szép vagyok,meg hogy úgy megcsókolna múltkor is szájon puszilt.Meg szó szerint meg akart volna újazni amibe már természetessen nem mentem bele.Ami a legfurcsább az egészbe hogy mindketten lányok vagyunk.És nem értem mi ez a viselkedés a részéről.Hogy mostakkor ő lezbi vagy mi,van.A pasimnak nem igazán mertem elmondania közeledését mert igazából én érzem hülén magam ez a dolog miatt még én érzem kinosnak mivel én nem vagyok lezbi.
2016. jan. 21. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
pasitoknak* bocsi a helyesirásért.
2016. jan. 21. 17:22
 2/5 FlashPlayar válasza:
Hány éves vagy ?
2016. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22
2016. jan. 23. 09:50
 4/5 FlashPlayar válasza:
én elmondanám
2016. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én elmondanám,mert az őszinteség és a nyíltság fontos egy kapcsolatban.Kinek mondanád el,ha nem a pasidnak????Ja a leszbi szó sz betűvel írandó!
2016. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!