Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek sokáig...

Van itt olyan akinek sokáig voltak képzeletbeli barátai?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok de még mindig nem tüntek el, persze vannak "igazi" barátaim is, társasági életem. Különc vagyok és valamennyit tudnk élénk képzeletembirodalmáról, de nem hiszem hogy komolyan vennék. Ritkán érzem hogy ez problémát jelent de akkor viszont nagyon. Párkapcsolataim szerintem emiatt mentek tönkre...Azért is mert féltem őszinte lenni, és emiatt nem engedtem közel magamhoz senkit sem annyira hogy működőképes legyen a dolog, és azért is mert túlságosan ragaszkodok saját világomhoz...Van itt akivel hasonló volt a helyzet és véget ért? Véget érhet ha még mindig tart? Valóban szükséges megszabadulnom tőlük?

2016. jan. 21. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mindenkepp szabadulj meg toluk max ha egyedul Vagy mikor senki se lat akkor hozd oket elo
2016. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, tizenéves korom végéig, én elkezdtem egy regényt írni a kitalált szereplőkkel, így gyakorlatilag átköltöztek a regénybe, a való életben meg kerestem más érdeklődési köröket is rajtuk kívül (sportolni kezdtem, nyelvet tanulni, stb.)
2016. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom "csak akkor előhozni" őket.

Írok én is, sok más alkotási tevékenység mellett, szakmámat is majd hogy ez teszi ki. Bennem csak felerősödtek mióta hasznosabbak is a számomra. Egyedül csak akkor gátolnak ha valós személyeket kellene közel engednem magamhoz..nem tudom lehetségese hoy én anélkül is boldoguljak..boldogan

2016. jan. 24. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!