Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális korkülönbség...

Mennyi az ideális korkülönbség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy a szerelemben nincsen korkülönbség? :) Vagy a 21.században mar mindegy? :) Mit gondoltok erről?
2016. jan. 23. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom romantikus ember lévén,hogy szerelemben háborúban mindent szabad.Tehát a nagy korkülönbség sem baj,ha a két fél szereti egymást.


Viszont szerintem az ideális az,ha a nő 4-7 évvel fiatalabb,mint a férfi.

2016. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Van rá egy képlet is különben! Most találtam :D


(F/2)+7 = N

F=férfi kora

N=nő kora

2016. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
A képlet szerint ahogy a férfi idősödik, egyre nagyobb legyen a különbség a javára. Pl. 70 éves férfiak kiegyeznének egy 42 éves nővel az tuti, hát ez jön ki a képletből. :D
2016. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
6-7 év, de függ a telihold napjától ès a megyei sàmàn engedèlyètöl
2016. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Az ideális, tehát a legeslegjobb 0 év.

Ennek ellenére működhetnek nagyon jól olyan párkacsolatok is, ahol van 5-10 év különbség.

2016. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szemelyiseg szamit.
2016. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
10 év már sok, ez tapasztalat. Én már 5 éve nem dolgozok, a nejem meg még hosszú évekig. Két lehetőség van, vagy halálra unom magam, vagy csajozok a huszonévesek között.
2016. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: lehetsz vagy hatvanéves... próbálj csak csajozni, nekünk fiatal csajoknak is kell a röhögés :D
2016. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a minél kevesebb korkülönbség az ideális, a legidősebb párom 3 évvel volt idősebb, a legfiatalabb 4 és féllel fiatalabb. Mostanival fél év van köztünk. De simán elhiszem, hogy húsz év korkülönbséggel is boldogok lehetnek emberek, meg nem az én dolgom az se, ha nem azok, csak ott már a társadalmi elfogadottság is kisebb és ez nehezíti.
2016. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!