Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk! Milyen lanyok jonnek be...

Fiuk! Milyen lanyok jonnek be nektek kulsoleg? Aki olyan mint az osszes lany hogy ugyan abba a ruhakba jarnak a "raj" lanyok vagy aki nem nagyon oltozik a divat szerint?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából többnyire leszarom, hogy hogyan öltözködik. Ha szép az arca, meg olyan kis mosolygós, nekem akkor fog megtetszeni.
2016. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves fiúktól érdekel a válasz? :D Nálam a első szempont, hogy ne legyen pucsítós, pózolgatós szelfibottal ébredő selejt :D amúgy öltözék mindegy, ha a viselője olyan...
2016. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 eznemlényeges ***** válasza:
Nekem azok akiknek van egyéni stílusuk.
2016. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a visszafogottabb öltözködést szeretem. De azért ne ugyanabba járjon minden nap.

Amúgy meg alacsonyabb, hosszú haj... Más kívánság nincs :D

2016. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A második.

Persze, nekem igazából egy kék egy oldalt felnyírt hajú, másik oldalt hosszú, színes testhez tapadó (farmert, leggingst, vagy akármit) hordó kockás neonlila, neonrózsaszín ingekben járó lány jönne be de ilyen szerintem nincs ebben az országban, vagy ha van akkor nagy versengés folyhat érte.


Nem szeretem a vintage stílusú lányokat, persze ez a modern kori görcsös "jaj csak legyen rajta márka" típusú embereket is utálom. Bugyos nadrág, újra divatba jövő mikiegeres meg donáldkacsás póló, "VANS" cuccok (tisztelet a kivételnek), na ezektől is hányni tudnék.

2016. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öltözködés nem tartozik külsőjéhez. Nem ruhával született....

Mindenkinek génjeiből fakad, milyen lányok tetszenek neki. A tucatlányok meg ugye tucatfosagyúaknak tetszenek.

2016. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!