Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El akarok menni, független...

El akarok menni, független akarok lenni másoktól. Milyen munkával tudnám ezt minél hamarabb megtenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg a párommal élek az ő lakásában, és már nem olyan a kapcsolatunk, mint volt. Nem akarok már vele lenni, legalább szünet kell, ha véglegesen nem is szakítunk. Szeretnék egy munkát, ami fizet annyit, hogy egy albérletre fussa, csak egy szoba kell, nincsenek nagy elvárásaim. De egyelőre se munkám, se pénzem nincs, ami megnehezíti a dolgot, nekem meg nagyon mehetnékem van. Nem tudom mit tegyek. Összezavarodtam, nem tudom, mit akarok, csak azt, hogy innen elmenni.


22L


2016. jan. 25. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
németország, ausztria, anglia: kimész szobalánynak vagy mosogatni. ezekhez jár szállás, nem kell nyelvtudás + még le is kötöd magad és jól keresel. első fizuból levonják a kiutazást meg a kezdeti költségeket. mire vársz?
2016. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a vegzettseged, mit tudsz csinalni, es hol keresel munkat ? Kezdetben alberlet, egy szoba, aztan attol fugg, ahhoz hogy ki tudj venni legalabb egy kis garzont mar kell 150 netto legalabb (persze megintcsak attol fugg hogy hol)
2016. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok garzont, csak egy szobát. Németül sajnos nem beszélek, Anglia jobb lenne talán, de az is maximum pár hónapra, amíg kicsit megszedem magam.
2016. jan. 25. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:

De ez forditva megy, elobb kell megszedni magad, utana tudsz kimenni (alaptoke).


Megoldas lehet a szulokhoz visszamenni par evre amig a magad labara allsz (mert ugye eddig se a sajatodon alltal), kerdes hogy nekik van e sajat lakasuk ahol el is fersz es hogy ok hogy allnak ehhez.


Megugye van meg egy gyors es jol fizeto lehetoseg ha fiatal es szep vagy, de gondolom nem irkalnal ide, ha az forogna a fejedben...

2016. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
tanulni kellett vóna
2016. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"független akarok lenni másoktól"


Sosem leszel független mástól, mert ha el is mész, akkor a munkaadódtól fogsz függeni.

2016. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!