Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki "rút kicskacsa" volt,...

Aki "rút kicskacsa" volt, hogyan kezeli közületek a hírtelen jött népszerűséget?

Figyelt kérdés

Régen csúnya voltam, de a hormonok csodát tettek velem. Persze a nagy változást a ruhatáram lecserélése és az új hajam váltotta ki...

A lényeg az, h most mindenki barátkozni akar velem, dícsérik a ruházatom, hajamat és úgy általában a stílusomat. Pasi vagyok, de ugyanannyi pasi néz meg, mint csaj. Régen mindenki letojt. Kicsit furcsa is, amikor egy hetero srác kezdi el a szemeimet dícsérni vagy, h milyen jóképű vagyok. Szerintem ennek van köze a kiállásomhoz és a megjátszott önbizalmomhoz, de nem is ez a lényeg. Igaz, most mindenki megbízhatóbbnak tart és csak előnyöm származik ebből -kivéve azt, h én introvert vagyok és néha sokan akarnak körülöttem lenni-, de mégis igazságtalannak tartom ezt egy kicsit, mert régen mindig ki kellett vívnom a figyelmet és harcolni mindenért, míg most mindenki segíteni akar abban, amiben tud. Ti mennyire ítéltek külső alapján? Őszintén!(Nem az igényességre gondolok, hanem az arcára, magasságára, alkatára a személynek.) Milyen sűrűn utasítotttatok el valakit vagy küldtétek el magatoktól, mert nem felem meg nektek külsőre? Én folyamatosan ezt látom. "Nézd azt a törpét!...Itt jön a röfike, húzd be a hasad!"


2016. jan. 25. 21:57
 1/10 anonim válasza:

Szia! En dagi vagyok, folyton kapom a megjegyzeseket, utcan is akar.. talan ezert is van az, hogy nem nagyon nezem a kulsosegeket. Persze az igenyesseg, apoltsag fontos, de igazabol tudom, hogy nem tehetnek arrol, hogy neznek ki. En sem valasztottam a szamat az orromat, szememet. Semmit sem igazabol, es tudom hogy ez masokkal is igy van. A lenyeg a humor, a kedvesseg, kozvetlenseg :) nekem nincs annyira veszes arcom, ha lefogynek szerintem eleg jo no is lehetnek. Mar abrandoztam errol, hogy vajon tobben baratkoznanak-e velem, akik bantottak eddig, mit csinalnanak. Ilyenek. De ha valosan lefogynek es normalisan neznek ki, tudnam ugymond "honnan jottem" nem lennek hisztis pi.csa vagy valami:DD egybol elutasitanam azokat az embereket, akik kulso alapjan itelik meg az embereket. Talan meg "bosszut is allnek", gyerekesen hangzik, de nem valami durva bosszu, csak persze megmondani mit gondolok, ilyenek. Ugy amugy is hatasosabb, a szepeknek adnak a szavukra :DDD a sok barat meg jo muri szerintem, imadok kulonfele embereket megismerni, mindenkin annyira mas, olyan szupi szerintem :DDD

18L, ha szamit vaalmit:D igy utolag nezve eleg sokat irtam, remelem nem csak zagyvasag :))

2016. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt nem csupán a külsőről van szó, hanem arról, hogy a kisugárzásod is megváltozott. Hidd el, az emberek szívesebben segítenek olyanon, akin azt látják, hogy önmagán is tud segíteni! Egy zárkózott, mogorva, vesztes típushoz ne csodálkozz, ha senkinek nincs vonzalma...
2016. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mikor jött a változás?


Privátban egy képet tudnál küldeni? Egészen kíváncsi lettem.

2016. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is kaphatok képet? :D
2016. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nagyon vegyes a baráti társaságom. Alkatra és korban egyaránt. Mindenkit elfogadok annak, aki. Szeretem az embereket,mindenkinek meg van a maga élet története. S az oka, hogy miért viselkedik úgy ahogy. Minden ember egyedi és egy csoda.
2016. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogytam 37 kilót és láss csodát, hirtelen mindenki a kedvemben akar járni.

Hárítok, mert amúgy nagyon visszahúzódó vagyok :) régen jobb volt, hogy senki észre sem vett.

2016. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is :))
2016. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én világéletemben a "lúzerekkel" barátkoztam, segítettem nekik beilleszkedni, kedves voltam velük, aztán, miután már megkedvelték őket, sorban elhagytak. És ha ez nem lenne elég, sosem tanulok a múltból, és újra meg újra segítek az embereken, bízva benne, hogy most más lesz. Én hiszek bennük:) Biztos vagyok benne, hogy vannak olyanok, akiket nem szédít meg a hírnév, mint például te. És ez elég^~^
2016. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet, hadd lássam a búrád:D
2016. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hello!Igen, az emberek nagyon ítélnek a külső alapján (a többség), ez van :/
2016. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!