Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt rajtam kívül...

Vannak itt rajtam kívül olyanok akiket molesztáltak gyerekkorukban? Érdekelne hogy számotokra mi okoz nehézséget a mindennapi életben? És hogy sikerült-e ezen túljutni? Teljes életet élek?

Figyelt kérdés
Én például borzasztó nehezen állok ki magamért. És az "alacsony önértékelésem" vagy inkább önbizalomhiányom sem könnyíti meg az életemet.

2016. jan. 26. 15:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Vannak. Sajnos. Hát velem is megtörtént... Én ugyan úgy, mint te ú.n. önbizalom hiányom van/volt. Rettegek, ha iskolában kihívnak felelni, pedig kitűnő tanuló vagyok, és ez a barátkozásban is így van. Egy éve volt egy nagyobb bajom... nem szeretnék részleteket mondani, de én az éven sokkal magabiztosabb vagyok. Nem félek másoktól! Rájöttem, mit szeretnék elérni életem során, és ehez tartom magam! Remélem tudtam segíteni:)
2016. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm :) Jó tudni hogy ki lehet valamennyire lábalni belőle. Ez ad egy kis reményt.
2016. jan. 26. 16:16
 3/5 anonim válasza:
100%
Mielőtt megtörtént volna, aminek nem kellett volna, nem bíztam az emberekben, de azok után még úgy se. Főleg párkapcsolatok terén. Úgy éreztem, hogy engem nem szerethet senki, sőt... Egy senki is vagyok. A szexualitás is nagyon nehezen ment. Nehezen létesítettem szexuális kapcsolatot a párommal. Még nehezebb volt ilyen téren megnyílni előtte, hozzáérni. Arról nem is beszélve, hogy mit éreztem, mikor Ő hozzámért. Mikor arra került a sor folyamatosan feszengtem, eszembe jutott, agyaltam, de próbáltam úgy, hogy ne lehessen észrevenni rajtam. Az, hogy elélvezzek csak álom volt akkor.
2016. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy én is úgy érzem,magam,mint ti.pedig engem nem molesztáltak.
2016. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én pont így érzem magam. Egyszerűen nem tudok senkiben bízni, nem hogy közel eresszek magamhoz bárkit is.
2016. jan. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!